Потап повернувся в Україну і пояснив, чому півроку переховувався за кордоном: “Я працював увесь цей час”

Відомий український виконавець та продюсер Потап уперше за весь період повномасштабної війни в Україні повернувся на батьківщину з-за кордону. Артист прийшов у студію програми "Cніданок з 1+1" та розповів, чим він займався весь цей час.

Зіркове подружжя Потапа та Настю Каменських війна в Україні застала, коли вони були у робочій поїздці до Іспанії. Артисти вирішили не повертатися одразу на Батьківщину, де було небезпечно, а залишитися за кордоном. Однак навіть будучи не в Україні, Потап та Настя активно займалися волонтерством та давали благодійні концерти, гроші з яких призначалися на потреби України.

Потап повернувся до України і пояснив, чому півроку переховувався за кордоном

Настя Каменських повернулася на Батьківщину ще у серпні, а ось її чоловік Потап приїхав до України лише зараз – у вересні.

15 вересня Олексій Потапенко з’явився в ранковій програмі “Сніданок з 1+1”, де розповів, чим займався 6 місяців за кордоном і куди він зник.

Я не був у ефірі, але я весь цей час працював. Від Польщі до Латинської Америки. Ми працювали багато, зробили дуже багато.

, – розповів Потап.

За словами артиста, він із Настею Каменських на благодійних концертах зібрали близько 100 мільйонів гривень на потреби України.

Настя приїжджала, розповідала, що ми як сім’я волонтерів зібрали 75 мільйонів гривень. Тож уже я можу сказати, що ми впевнено йдемо до суми 100 мільйонів гривень.

, – повідомив Олексій Потапенко.

Також артист розповів, як він реагує на хейт на соціальних мережах. Нагадаємо, Потапа дуже багато засуджували за те, що після початку військових дій в Україні не повернувся на Батьківщину, а залишився за кордоном. Фоловери засипали артиста негативними коментарями у соціальних мережах.

Однак Потап стверджує, що не помітив збільшення негативу на свою адресу.

Я не відчув, що стало більше хейту, я відчув, що хейт став більш спрямованим і спрямованим не лише українцями. Я розумію, що зараз керують хейтом. Хейт зараз ця зброя в руках ворога.

, – підсумував Олексій Потапенко.

Поділитися статтею

Зараз читають

Анастасія Заворотнюк і її мама

Як зараз виглядають мати і дочка Анастасії Заворотнюк, яка вже більше року в комі?...

Вже більше року моя прекрасна няня Анастасія Заворотнюк не виходить на публіку.
Віра Брежнєва

Віра Брежнєва в ліфі тільки на одну сторону показала, якою її бачить Меладзе: бюст...

Російська співачка Віра Брежнєва, яка, нехай і родом з України, але вже досить довго живе в Москві, адже там у неї любов.
Зибан Келлі - дівчинка, що не стригла волосся 13 років

Дівчина не стригла волосся 13 років: як “Рапунцель ” виглядає зараз (Фото)

30-річна мешканка Великобританії змогла відростити волосся неймовірною довжини - 182 см і прославилася схожістю з діснєєвськой принцесою Рапунцель.
Дивовижний смак!

Рецепт: веганські рулетики з сосисками – прекрасний варіант на природу

Зберіть пікнік або прикрасьте фуршет цими веганськими булочками з сосисками, приготовленими з грибів, місо з коричневого рису, гірчиці та шавлії.

Популярне за тиждень

Популярне