“Не встигаю стригтися”: Андрій Данилко чесно зізнався, що та чому ховає під чорною кепкою і захисною маскою

Український артист, який здобув свою популярність завдяки Вєрці Сердючці, нині не знімає чорного одягу, кепки та маски. В останньому інтерв'ю артист зізнався, що ховає під одягом

Нещодавно Андрій Данилко взяв участь в інтерв’ю для Гордєєвої. Артист відповів на чимало цікавих запитань, одним із яких виявилось питання про вибір одягу. Андрій Данилко розповів, чому нині його неможливо побачити в одязі не чорного кольору, а також зізнався, чому постійно носить чорну захисну маску й кепку.

Андрій Данилко про вибір одягу

За зізнанням українського артиста, одного разу він вдало підібрав чорний образ і відтоді не може з ним розстатись. Андрій Данилко розповів, що йому здається, ніби зараз у його житті наступив певний момент, у який він не може собі дозволити носити щось інше, втім він впевнений: одного дня йому вдасться перевтілитись.

Крім того, зізнався український артист в інтерв’ю, коли закінчиться війна в його країні, він не лише наважиться зняти з себе маску та кепку, але і вирушить до перукарні, аби зробити собі красиву зачіску. У відповідь на слова Андрія Данилка журналістка Гордєєва з усмішкою здивувалась і перепитала, чи насправді не лисий артист.

Ти що! Я не встигаю стригтися. До мене приїжджає один хлопець, Руслан, та стриже

– поділився Андрій Данилко та додав, що його майстер не розуміє, навіщо так старається, адже його клієнт відвідує всі світські заходи з покритою головою.

Андрій Данилко розповів про свою зачіску, яку ховає під кепкою
Андрій Данилко розповів про свою зачіску, яку ховає під кепкою

Український музикант також розповів про труднощі походів до магазину. Андрій Данилко зізнався, що через завантажений робочий графік у нього ледве вистачає часу на себе, а ось купити нову кепку артист і зовсім не встигає. Так, артист розповів, що в магазині йому радять придбати одразу декілька головних уборів, але він зупиняється лише на одному. Пізніше Андрій Данилко жалкує про це, адже чорна кепка швидко втрачає колір через постійне прання.

Андрій Данилко про зайву вагу

Крім того, в останньому інтерв’ю артист розповів про проблеми з зайвою вагою, через які йому часто доводиться дратуватись. Так, Андрій Данилко зізнався, що він переймається через свої зайві кілограми. Хоча артист останнім часом добре схуд, він вважає, що йому все одно є, куди прагнути.

Поділитися статтею

Зараз читають

Пожежа на одному з найбільших ринків України Барабашова 28 листопада 2020

Вночі горів один з найбільших ринків Східної Європи – харківський “Барабашово ” –...

В ніч з 27 на 28 листопада 2020 року в Харкові на ринку Барабашово в місті Харків відбувся спалах.
Світлана Лобода разом з мамою

Кохана людина Лободи: мама співачки оприлюднила весільні фото своєї доньки

Наталія Лобода поділилася весільними знімками своєї молодшої дочки Ксенії.
Учасниці Холостяка відбули до Америки

Учасниці “Холостяка-12” масово виїхали до Америки: чи зустрінуть там дівчата Алекса Топольского?

Глядачам демонструють випуски 12 сезону шоу "Холостяк" зараз, але знімання відбувалися 9 місяців тому. За цей час у житті учасниць відбулося чимало змін. Відразу кілька дівчат нині перебувають у США. Невже перемістилися ближченько до Алекса Топольського?
Господь, допоможи в скрутні часи

Молитви, які допомагають впоратися з труднощами і з острахом за завтрашній день

Господь Ісус, я приходжу до Тебе, бо, коли я дивлюся на важкі часи, моє серце, здається, стискається, тому що я не знаю, до кого звернутися, крім Тебе.

Популярне за тиждень

Популярне