Віталій Козловський висміяв Потапа, який заочно вступив у тероборону з Іспанії: “Смішно навіть говорити”

Відомий український співак Віталій Козловський чесно сказав, що думає про те, що Потап заочно вступив у тероборону, коли знаходився в Іспанії з Настею Каменських.

24 лютого 2022 року Потап і Настя Каменських повинні були повертатися в Україну з Іспанії, куди виїхали незадовго до цього відпочити. Через повномасштабне російське вторгнення літаки звісно відмінили і пара “застрягла”. Вони вирішили якийсь час не повертатися додому і зайнялися благодійними концертами за кордоном, за що їх дуже критикували. Коли Потап нарешті з’явився в Києві і дав інтерв’ю, то заявив, що рвався на фронт, але його відмовив батько, якого він попросив записати його в територіальну оборону заочно.

Щоб припинити насмішки, Олексій Потапенко навіть показав контракт добровольця, в якому зазначалося, що він вступив у тероборону 7 березня. Серед колег Потапа зі сміхом на це відреагували Коля Сєрга, Іван Леньо, Настя Приходько і Віталій Козловський.

Потап і Настя
Віталій Козловський висміяв Потапа, який заочно вступив у тероборону з Іспанії

Співак дав інтерв’ю, в якому розповів, як подружився з екс-підопічним Потапа Позитивом. Раніше вони майже не спілкувалися, але війна їх зблизила і вони виявилися дуже близькими по духу:

Він щось говорить – я сиджу, махаю головою, я щось говорю – він сидить, махає головою. Ми зрозумілі сьогодні одне для одного, тому що і він, як і я не виїжджали нікуди, жили тут впродовж усієї війни в столиці і робили максимум, що могли від себе зробити. Тому він для мене сьогодні є дуже зрозумілим, він не вимахується, він нічого не зображає, він не розказує, що він десь там записався в ТрО заочно, наприклад, то смішно навіть говорити

, – висловився Козловський про Позитива і зачепивши Потапа.

Віталій Козловський
Віталій Козловський висміяв Потапа, який заочно вступив у тероборону з Іспанії

Віталій Козловський та Позитив разом літали в Америку на благодійний концерт до Дня Незалежності України і ця поїздка подарувала їм цю чоловічу дружбу.

Поділитися статтею

Зараз читають

Неллі Уварова змінилася до невпізнання, але не в кращу сторону

Як виглядають діти зірки “Не родись красивою ” Неллі Уварової: син і дочка...

Актриса Неллі Уварова, яка запам'яталася роллю Каті Пушкарьової в серіалі "Не родись красивою", виховує двох дітей.
З'ясовуємо, чи небезпечний тефлон

Тефлонове покриття – чим воно небезпечне

Майже на кожній кухні можна знайти сковорідку з тефлоновим покриттям, адже це дуже зручно. Але чи безпечний тефлон?
Олег Винник ніжно доглядає за Шоптенко: це любов

Олег Винник ніжно м’яв ніжки своїй партнерці Шоптенко перед виступом: Таюне буде в люті...

Співак Олег Винник, який, з недавніх пір, ще й танцюрист, показав як ніжно вони зі своєю партнеркою готуються до виступу. Як виявилося, їх пов'язує не тільки щось професійне.
Оля Полякова

Оля Полякова непристойно вигнулась на палубі яхти: який приклад вона подає своїм дочкам

Співачка Оля Полякова поділилася у своєму особистому блозі новим знімком, на якому вона пікантно позує на палубі яхти в купальнику.

Популярне за тиждень

Популярне