Як це – бути дружиною Олексія Арестовича: кохана “краша” Анастасія розповіла деталі – “Він мене хвалить”

Нещодавно дружина відомого українського політика розповіла про секрети шлюбу з Олексієм Арестовичем. Його кохана Анастасія зізналась, за які речі її хвалить "краш" мільйонів

Нещодавно дружина відомого українського політика Олексія Арестовича дала ще одне інтерв’ю. Так, Анастасія Арестович обговорила разом із журналісткою Раміною Есхакзай питання свого шлюбу та зізналась, чому не покинула українську столицю. Інтерв’ю було опубліковане на YouTube каналі “Ходять слухи”.

Анастасія Арестович про шлюб

В останньому інтерв’ю дружина радника ОП розповіла, що останнім часом стала набагато популярнішою. Більш того, за зізнанням Анастасії Арестович, її почали дедалі частіше впізнавати на вулиці. Дружина “краша” поділилась, що досі не розуміє, як це – бути знаменитою. Крім того, вона не знає, чи безпечно для неї бути публічною.

Анастасія Арестович зазначила, що вона знає про певні протоколи безпеки ще з 2014 року, проте з лютого змінилось абсолютно все. Дружина радника ОП зазначила, що вона завжди уважна до кожної дрібниці, завжди напоготові – саме за це її і хвалить чоловік Олексій Арестович.

Анастасія та Олексій Арестовичі
Анастасія та Олексій Арестовичі

Анастасія Арестович зізналась, чому не поїхала з Києва

Дружина українського політика прокоментувала той факт, що зараз залишається разом зі своїм чоловіком та сином у Києві. Так, за словами знаменитості, на початку повномасштабної війни вона все-таки покинула українську столицю. Анастасія Арестович розповіла, що вони з чоловіком обговорювали приблизний сценарій дій у випадку початку повномасштабних воєнних дій, втім вирішувати проблеми домовились у міру їх настання.

У день початку повномасштабного вторгнення вона швидко зібрала найнеобхідніші речі та виїхала з сином за межі української столиці. Так, Анастасія Арестович пригадала, що за пів хвилини розмови зі своїм чоловіком вона усвідомила багато речей та пройшла всі етапи прийняття. Дружина Арестовича з його сином повернулись додому, коли той сказав, що вже безпечно – це сталось у травні.

Нині, коментує Анастасія Арестович, вони будуть перебувати в українській столиці. За зізнанням знаменитості, вона не планує виїжджати за межі Києва, доки вони з чоловіком спроможні забезпечити комфортне та безпечне життя для свого сина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №13-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Вам сподобалися головоломки із сірниками? Якщо сподобалися, відпишіться в коментарях. Ми далі вирішили вам уявити чергову головоломку зі сірниками
Тіна Кароль

Шикарно і дуже дорого: найдорожчі сукні української співачки Тіни Кароль – ціна і фото...

Не секрет, що Тіна Кароль любить виглядати дорого і багато. За це вона готова віддавати шалені гроші стилістам і брендам.
Тварини також дуже люблять обійми

Чарівні тварини, які люблять обійми (ФОТО)

Тварини, як люди, люблять тепло, підтримку, увагу і міцні обійми.
Ольга Бузова різко опустила ціну на свої послуги

Ольга Бузова стримала свої апетити і зменшила ціну на корпоративи: “Така пустушка нікому...

Епатажна Ольга Бузова довгий час залишалася однією з найдорожчих зірок на російській естраді.

Популярне за тиждень

Популярне