Маша Єфросініна розповіла про пожертву від Лободи розміром 50 тисяч євро: “Я не здивувалася, скажімо так”

Нещодавно відома українська телеведуча та громадська діячка взяла участь в інтерв'ю для Раміни Есхакзай. У рамках розмови Єфросініна розповіла про щедру пожертву

Маша Єфросініна після початку повномасштабної війни почала займатись благодійною та волонтерською діяльністю. У рамках свого фонду знаменитість допомогла багатьом жінкам та дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій. Маша Єфросініна займається цим не одна – знаменитості допомагають небайдужі та інші активісти. Крім того, фонду допомагають пожертви. Про одну з таких пожертв Маша Єфросініна розповіла на інтерв’ю для Раміни Есхакзай.

Пожертва від Світлани Лободи

Українська телеведуча на початку повномасштабної війни отримала щедру пожертву від своєї колеги, співачки Світлани Лободи. Знаменитість зізналась, що для неї це було несподівано, проте Маша Єфросініна не здивувалась вчинку співачки, адже Лобода, за словами Маші, завжди приходить на допомогу своїм близьким.

Маша Єфросініна на інтерв'ю для Раміни Есхакзай розповіла про Лободу
Маша Єфросініна на інтерв’ю для Раміни Есхакзай розповіла про Лободу

Було несподівано, що вона пожертвувала, але я не здивувалася, скажімо так. Я просто знаю, скільком Свєта завжди допомагала. В неї взагалі є така риса характеру: всім, хто навколо – друзі, їхні друзі, рідні. Вона всім щось допомагає, щось дає. Багато діточок вона вилікувала

– зізналась Маша Єфросініна.

Проте, найбільшою неочікуваністю для української телеведучої та журналістки стало те, що Світлана Лобода перерахувала саме таку велику суму. Знаменитість зазначила, що для неї було дивно отримати 50 тисяч євро у той момент, коли насправді фонд знаходився в процесі трансформації. Єфросініна зазначила, що, коли на рахунок поступила пожертва, її фонд ще не мав чіткого плану дій та успішних прикладів роботи.

Єфросініна прокоментувала пожертву Світлани Лободи
Єфросініна прокоментувала пожертву Світлани Лободи

Ми з колін перепрофілювалися з домашнього насильства на допомогу жінкам та дітям, постраждалим від війни, і ми бачимо 50 тисяч євро від Світлани…

– зазначила ведуча.

Крім того, розповіла Маша Єфросініна, Світлана Лобода не вимагала ніяких звітів та не випитувала в неї, як фонд розпоряджатиметься пожертвуваними коштами. На думку української громадської діячки, співачка не намагалась зробити зі своєї пожертви шоу чи піар.

Поділитися статтею

Зараз читають

Трохи вищі за 150 см: Вікторія Булітко, Горбунов, Тіна Кароль, Монатик та інші знаменитості...

Зріст – не запорука успіху. Хто з українських зірок спростував старий поширений міф і довів, що знаменитим і успішним можна стати навіть, якщо ваш зріст трохи більше 150 сантиметрів?
Микита Добринін допоміг Даші побороти булімію

Даша Квіткова зізналася, що «Холостяк» врятував її від анорексії

Переможниця романтичного шоу «Холостяк 9» Даша Квіткова вразила своїм відвертим зізнанням про анорексію.
Ольга Горбачова

Зоряні забобони. Хто зі знаменитостей носить червону нитку на зап’ясті

Зірки теж люди, і в них також є свої таргани в голові. Багато з них вірять в силу ритуалів і талісманів. Деякі - бояться «важкого» погляду і "причини". Ми зібрали список українських селебрітіс, які були помічені з червоною ниткою на зап'ясті.

Астролог Влад Росс розсекретив точну дату закінчення війни: Україна скоро переможе

За його словами, у серпні-вересні ситуація почне змінюватись на користь України. Саме тоді ми почнемо відчувати, що Україна справді перемагає у війні. Довгу підготовку до головних подій майже завершено.

Популярне за тиждень

Популярне