Гарік Кричевський 30 років на сцені, а міг би працювати лікарем у Німеччині: як склалася доля шансоньє

Молодший син Гаріка Кричевського перебуває в Берліні
Молодший син Гаріка Кричевського перебуває в Берліні

Гарік із двох років легко відтворював почуту мелодію, тож уже в 5 почав відвідувати музичну студію. З 7 класу Кричевський перемикнувся з фортепіано на гітару й став писати власні пісні. На момент закінчення школи юнак уже грав на бас-гітарі у музичному гурті.

Гарік Кричевський з коханою дружиною Анжелою

На жаль, у медінститут з першої спроби вступити не вдалося, тож довелося влаштуватися санітаром у психлікарню, паралельно граючи в клубі. Коли юнак урешті став студентом, то частенько виступав на молодіжних заходах.

Навіть ставши дипломованим лікарем, Гарік продовжував музичні вправи і мріяв записати альбом, але його вкрав один із музикантів і перепродав. Тож хіти стали ходити в людях без участі автора. Альбом «Киевлянка» вдалося випустити офіційно лише у 1992 році. Хлопці не збиралися долучати цю композицію до альбому. Це сталося через технічну помилку, а невдовзі хіт співав уже весь Радянський Союз.

Кричевський перебрався жити до Німеччини і вже непогано там облаштувався. Та йому зателефонували і запросили поїхати в тур по безкраїм радянським просторам, і він не зміг відмовити. Відтоді про медичну кар’єру мова вже не йшла.

Народили дітей і збудували будинок

З Анжелою вони працювали разом у діагностичному центрі. Кричевський мав кредо – не заводити романів на роботі, але не стримався і почав упадати за гарненькою медсестрою. Попервах молодій родині було дуже тяжко. Дружина допомагала чоловіку організовувати поїздки і концерти.

Через 5 років спільного життя у них з’явилося власне житло і можна було продовжувати рід. Але протягом двох років нічого не виходило. Врешті Анжела народила донечку, яку назвали Вікторією. За сім років родина ще раз поповнилася – тепер синочком Даніелем.

Обоє дітей наслідували приклад батька – здобули медичну освіту і затято займаються музикою. А Даніель до того ж ще й у великий теніс грає. Восени 2021 року татусь повів Вікторію під вінець. Реєстрація шлюбу відбулася у німецькому Гейдельберзі.

Подружжя Кричевських збудувало будинок під Києвом, але новосілля влаштувати не встигли – завадила війна. Шансоньє переглянув свої погляди у зв’язку з цим і навіть записав пісню українською мовою. Але якщо шанувальники проситимуть виконати старі російськомовні хіти, пообіцяв не відмовляти.