Юрій Ткач грав любов разом з Сопонару, а одружився з іншою: як виглядає дружина-танцівниця зірки “Кварталу”

Юрій Ткач останнім часом з'являється всюди – на сцені "Кварталу 95", у "Танцях з зірками", в "Чисто Ньюс". Навіть у "Бункері" чуємо його закадровий голос. А що відомо про родину цього кругленького веселуна?

Коли Юрій був ще нікому невідомим гумористом, доля тричі зводила його з майбутньою дружиною. Вперше побачив Віку, коли дівчині було всього 14 років. Вона з партнером приїхала, щоб виступити на дні народження Ткача-старшого, де син був тамадою. Тоді мама попросила Юру придивитися до білявки уважніше на майбутнє.

Нині Юрій Ткач із дружиною і донькою перебуває в розлуці

Друга їхня зустріч сталася під час корпоративну за 5 років. Дівчина вже виросла, а Ткачу було 27. Він мав вести свято з нагоди дня народження маминого танцювального колективу. Тоді вже Вікторія сама підсіла до чоловіка, і вони розмовляли, весело жартуючи.

За тиждень Юрій запросив Віку і її подружку Саху відпочити на турбазі, де пара вперше поцілувалася. До чогось серйознішого справа не дійшла, оскільки поряд весь час була ще одна дівчина.

Реалії 2022 року

Відтоді Юрій і Віка не розставалися. Вони побралися і народили донечку. Лізі вже 8 років. Коли почалася війна, глава родини відразу ж записався до тероборони, а сім’ю відвіз до знайомих у приватний сектор. Спали на казематах біля входу в підвал, а щойно починалася повітряна тривога, перебиралися в підвал.

Дружина Юрія Ткача Вікторію з донькою

За місяць Юрій вирішив відправити дружину з донькою за кордон. Коли дісталися Вінниці, дуже раділи, що врешті зможуть поніжитися у ліжках, та не вийшло. Русня поцілила в телевежу, що була розташована за пару кілометрів. Вікторія лише прикрила Лізу своїм тілом про всяк випадок, бо навіть у коридор не встигли вибігти.

Нині жіноча частина родина перебуває за кордоном. Тільки там змогли заспокоїтися. Ліза перейняла артистичні манери батьків. Тож запально танцює, а мама знімає це на відео. А ще дівчинка написала звернення до воїнів ЗСУ з теплими словами подяки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Міністр Денис Малюська

А шоб ми так жили! Міністр Малюська показав платні ВІП-камери в одеському СІЗО

Одеським злодіям і бандитам - особливі привілеї. ВІП-камери з євроремонтом і всіма зручностями чекають своїх постояльців. Як на їхні доходи - недорого. І взагалі-то, це все за наші з вами податки.

Каменських виступила для маленьких дітей у дивному образі: сукня екстремальної довжини з величезним вирізом...

Настя Каменських, яка нещодавно повернулася до України після тривалого перебування за кордоном, продовжує давати благодійні концерти та радувати шанувальників своєю творчістю.
Коли Великдень 2022?

Коли Великдень у 2022 році в Україні: дати до 2030 року

Великдень 2022 в Україні не має певної дати, тому щороку її святкують по-особливому календарем.

Новий король Великобританії станцював гопак разом із українським ансамблем: це було епічно (ФОТО)

Наступник Єлизавети II король Великобританії Карл ІІІ добре знайомий із українською культурою. Чарльз III навіть колись танцював український гопак разом із українцями.

Популярне за тиждень

Популярне