41-річний Сергій Притула вперше зізнався, що давно живе сам без дружини і дітей: “В принципі я радий”

Відомий український волонтер і телеведучий Сергій Притула в новому інтерв'ю розповів про життя себе і своєї сім'ї після 24 лютого 2022 року, коли в Україні почалася повномасштабна війна.

Сергій Притула — один з найвідоміших українських телеведучих, який з 2014 року активно допомагає хлопцям на фронті, а з 24 лютого 2022 року він став наймасштабнішим волонтером України, який робить справді неймовірні речі.

Маша Єфросиніна запросила Притулу до себе на інтерв’ю і спитала, як в його родині вони прийняли рішення, що дружина Катерина і діти мають поїхати з Києва з безпекових питань і наразі Сергій живе сам.

Катя з дівчатами була в моєї мами, вони якраз гостювали на Тернопільщині, коли відбулось велике вторгнення. В мене тільки стояло питання вивезти Дмитра (син від першого шлюбу, прим.ред) з Києва, що було зроблено 24 числа. В принципі, це не важке, це мабуть правильне було рішення, тому що доля Києва на той момент була нікому невідома і незрозуміла, а звичайно, що ми з колегами, хто тут залишився і почав працювати на фонді, ми розуміли, що залишаємось до переможного кінця, що власне і відбулося. А для мене мабуть як все-таки для батька, найважливіше — це безпека моїх дітей і в принципі я радий, що, ну зараз важко називати якісь місця більш безпечними чи менш безпечними, але я радий, що діти не…

, – сказав телеведучий та різко перестав говорити про рідних.

Как выглядят все дети Сергея Притулы от разных женщин и как он занимается их воспитанием
Сергій Притула вперше зізнався, що давно живе сам без дружини і дітей

Це пов’язано з тим, що Сергій не може викинути з голови усвідомлення того, що зараз дуже багато горя переживають українці, а його історія могла бути доречною до війни, але не зараз:

Мені важко насправді говорити про своїх дітей чи про свої сімейні стосунки на тлі того всього жаху, який є в українських сім’ях. Я відверто живу з глибоким переконанням, що там, умовно кажучи, якась історія, яка була можливо більш притаманна глянцю до 24.02, коли якісь люди з публічної площини, з медіапростору, розказують про своє життя особисте чи фотографуються зі своїми дітьми на обкладинках журналів, можливо там це було більш доречне, ніж зараз. Зараз я розумію, що є сім’ї, в яких зруйнувалися стосунки через війну, я розумію, що є сім’ї, де діти ніколи більше не зможуть обійняти тата або маму, є сім’ї, в яких мама і тато більше не зможуть обійняти свою дитину. І на тлі ось цього всього якось зайвий раз ділитися своїми сімейними моментами… Може я і не правий, може я надто драматизую, відверто кажучи. В принципі, психолог мені про це каже, щоб я не накручував себе, але я не можу викорінити з себе ось це відчуття, що треба закрити рот

Поділитися статтею

Зараз читають

Дан Балан

(Відео) Дан Балан чуттєво, з хрипотою в голосі гарно співає. Hold On Love (Live)....

В його голосі вчувається і смуток і надія і радість очікування любові.
Повний місяць

Повний місяць і магнітні бурі в лютому 2 021: дати, коли метеозалежні люди повинні...

Якщо ви схильні до дії місячних фаз і повні, то вам необхідно знати коли повний місяць в кожному місяці року.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 12 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку. Що підготували вам планети...

Вам потрібно оновитись. Це стосується не тільки вашого одягу, а й внутрішнього світу та розуміння як ви живете.
Де кошенята?

Тест на уважність: знайдіть двох кошенят в гірській місцевості за 30 секунд

Цей тест середньої складності, тому уважна людина зможе знайти двох кошенят за 30 секунд. Деякі люди навіть за менший час.

Популярне за тиждень

Популярне