Дашу Астаф’єву виряджали в дитинстві в Сніжинку, а не в Зайчика: мріяла про іншу роль на новорічні свята

Даша Астаф'єва зізналася, що завжди на новорічні свята мріяла про костюм Зайчика, але її, як і більшість дівчаток, вбирали в Сніжинку. Тепер модель "Плейбою" поцікавилася у своїх підписників, які костюми вони приміряли в дитинстві і про які мріяли насправді.

Нині Даша Астаф’єва вважає, що найкращий одяг – це відсутність будь-якого одягу. Але в дитинстві, що вдягати, за неї вирішували батьки. От і на новорічних ранках у дитсадку й школі дівчинці зазвичай шили костюм Сніжинки. А вона так мріяла стрибати, як Зайчик, маючи на голові вушка, а нижче спини – хвостик. Але батьки відкидали цю ідею, адже костюм Зайця вважався хлопчачим атрибутом.

Гарний костюм Сніжинки Даші Астаф’євій не припав до вподоби

Коли Даша виросла і змогла самостійно приймати рішення, то залюбки погодилася на знімання для “Плейбою”, символом якого якраз і були довгі вушка і пухнастий хвостик.

Астаф’єва вирішила поцікавитися у своїх шанувальників, ким вони зазвичай були на Новий рік, і чи відповідав цей костюм дитячим мріям. Ось що почула у відповідь:

Одна з підписниць в Інстаграмі пригадала, що в дитинстві була доволі крупною, тому завжди грала роль великих тварин – ведмедя, бегемота тощо. А одного разу її вирішили вбрати в зебру, то всі цікавилися, що це за смугастий бегемот. Насправді ж дитина мріяла бути легкою білою Сніжинкою.

Інша відвідувачка сторінки сповістила, що мріяла бути Зимою, але довелося грати роль Циганки. А та, що 3 роки мешкала в Астрахані, завжди вбиралася на Новий рік в український костюм із віночком на голові і співала російському Діду Морозу коломийки.

Один хлопчик мріяв бути неколючим Їжачком, але йому приготували костюм Клоуна. То він вбрався лише в ковпак, а решту яскравого одягу не надів, бо злякався. Так досі й побоюється: а раптом за дверми стоїть той клятий клоун.

Зустрічалися ще й такі варіанти:

“Переважно Зайчиком, хоча хотів би бути Вовком”.

“Гусаром був, а хотів Космонавтом”.

“Я була Сніжинкою, а хотіла бути Сніговиком”.

“Була Сніжинкою, Пеппі Довга Панчоха і Змією. Залишилася змією”.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.