Чому Кравець пішла з “Кварталу” і чим збирається займатися: відверті зізнання квартальної дружини Зеленського

Любителі "Вечірнього кварталу" помітили, що останнім часом на сцену перестала виходити єдина жінка-актриса Олена Кравець, яку тепер підміняють дівчата із "Жіночого кварталу". Інтрига тривала доволі довго. Врешті кума президента сама розповіла, в чому причина її відсутності в колективі.

Пауза, яку взяла Олена у “Кварталі 95”, є вимушеною, зізналася гумористка. Всіх нас кардинально змінила війна, і вона теж не стала виключенням. Тож після червневого благодійного туру актриса попрощалася зі своїми хлопцями по комедійному проєкту і пообіцяла, що, можливо, колись повернеться. От тільки не назвала конкретної дати.

Олена Кравець більше не виходитиме на сцену Кварталу 95

Фактор, який змусив Кравець після довгих років попрощатися з “кварталівцями”, доволі вагомий. В інтерв’ю Маші Єфросиніній 46-річна зірка сповістила, що страждала від кропив’янки. Хвороба так сильно мучила жінку, що вона більше не могла їздити на концерти. Їй знадобилося тривале лікування.

У світлі останніх подій відбулася переоцінка цінностей, і Кравець стала цінувати кожну мить життя. Тому не хоче проживати його марно. Вона переродилася в зовсім іншу людину. Вона не могла виходити в кадр, знаючи, що з нею коїться, і відчуваючи через це страшенний дискомфорт.

Ніхто з колег-артистів не звинуватив Олену в зраді, адже всі чудово бачили, що з нею коїться. Тож відпустили з миром, сподіваючись, що надалі ще будуть разом брати участь у спільних концертах.

Кравець перекочувала на нову програму

Але творча жилка далася взнаки. Актриса не змогла надто довго перебувати вдалині від прихильників. Тож придумала власне шоу, яке назвала “Тихий вечір”. Побачити його можна на каналі “Дім”.

Звісно, переживала, що “кварталівці” не зрозуміють і не вибачать. Сповістила хлопцям цю новину, оскільки вважає їх дуже близькими людьми після сумісної довголітньої праці. Вони й тут зрозуміли Олену. Стартував новий проєкт новорічної ночі. До новоспеченої телеведучої завітало в цей день чимало зіркових гостей.

Поділитися статтею

Зараз читають

Коли серіал почнеться?

(Відео-ролики) Коти, які “розмовляють ” і не тільки. Смішні приколи котів і собак....

Прикольні домашні вихованці. Іноді навіть не віриться, що все це вони можуть проробляти.
Як виглядає райдер Лесі Никитюк?

Телеведуча Никитюк показала свій скромний райдер: з таким гонораром інше може дозволити собі сама...

Телеведуча Леся Никитюк зараз дуже затребувана в Україні. Її запрошують на різні заходи в якості зірки, і гонорари за це платять ого-го.
Кіножурнал  "Фітіль "

ТОП-10 найпопулярніших випусків кіножурналу з СРСР – “Фітіль ” (Відео)

Нижче пропонується відео підбірка з 10 найвідоміших і улюблених серій "Фітіль". Подивіться їх знову і згадайте той час коли, ви були молоді.
Економія палива - мінімум 5-10%

Сонячні батареї допоможуть вантажівкам зекономити дизельне паливо

Зазвичай вони використовуються для реклами, але також можуть використовуватися для вироблення деякої потужності, яка може знизити витрату палива.

Популярне за тиждень

Популярне