Позитив натякнув, що більше не вважає Потапа другом після того, як той ховався за кордоном: “Все розвалилося”

Повномасштабна війна перевіряє на міцність не лише романтичні, а й дружні стосунки. Нещодавно Позитив зізнався, що між ним та його другом Потапом є чимала прірва

Відомий український співак Потап і його колега Позитив були ледве не найкращими друзями. Ба більш, до розлучення Олексія Завгороднього з Анною Андрійчук, яка є найкращою подругою Насті Каменських, вони дружили сім’ями. Проте, час минає, а повномасштабна війна розставляє всі крапки над “і”. Так, ймовірно, сталось і у дружніх стосунках Потапа та Позитива. У новому інтерв’ю артист натякнув, що більше не вважає репера своїм другом.

Олексій Потапенко й Олексій Завгородній були найкращими друзями
Олексій Потапенко й Олексій Завгородній були найкращими друзями

У новому інтерв’ю на YouTube-каналі “Зірковий” Позитив висловився про свої стосунки з у минулому найближчим другом Потапом. Нагадаємо, що Олексій Завгородній належав до невеликої групи людей, які довгий час “вигороджували” Потапенка за те, що той понад пів року повномасштабного вторгнення відсиджувався за кордоном. Так, Позитив захищав свого товариша, проте у вересні, після повернення Потапа до Києва, Завгородній зрозумів, що їхні стосунки вже ніколи не будуть такими, як було раніше.

Позитив дав публічний коментар, у якому зазначив, що за пів року, коли вони з другом не бачились, стосунки дещо змінились та навіть похитнулись. Проте, зазначає співак, він ніколи не ображався на Потапа, проте сум відчуває.

У нас був один спільний благодійний виступ. Емоції такі двоякі, бо коли ви давно не бачилися, то багато в чому змінилися…

– прокоментував дружні стосунки з Потапом Позитив.

Потап і Позитив вели доволі успішну співпрацю у минулому
Потап і Позитив вели доволі успішну співпрацю у минулому

Втім, продовжив свою розповідь Олексій Завгородній, він не вважає, що потрібно сильно перейматись щодо рівня дружби з Потапом, адже час завжди розставляє все по своїх місцях. Куди більше артист зараз переживає за свою професійну діяльність, адже наразі MOЗGI Entertainment, які раніше його фінансували, виступають дистриб’ютором Позитива. Співак погоджується з таким рішенням Ірини Горової, директорки продюсерського центра, адже розуміє, як важко зараз фінансувати діяльність артистів.

Це робить мене сильнішим. Дійсно дуже складно, коли все якось розвалилося, війна, такі події

– зазначив Позитив.

Поділитися статтею

Зараз читають

Моліться з вірою!

Молитви, які позбавлять вас від невігластва та зневіри. Читайте з вірою в серці

Щоб зміцнити віру в Господа, вам необхідно молитися. Нижче наводяться молитви, які вам у цьому допоможуть.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Церковний свято 7 вересня 2021 року: історія, прикмети і що не можна робити на...

У народі 7 вересня ще називають: Грибник. Потрібно готувати різні страви з грибів. Хто народився 7 вересня досягнутий фінансового добробуту в зрілому віці.
Оладки з вівсянки

Вівсяні оладки на швидку руку: смачний і корисний сніданок за 10 хвилин

Такий сніданок наповнить енергією на цілий день. Вівсяні оладки готуються з мінімальної кількості продуктів, але виходять дуже ситними.
Вірка Сердючка

Як виглядав Андрій Данилко до того, як став Вєркою Сердючкою: архіви молодого і ще...

Ім'я Андрія Данилка знайоме не всім, на відміну від його альтер-его Вєрки Сердючки. Як він виглядав до шаленої популярності, яку йому принесла знаменита провідниця?

Популярне за тиждень

Популярне