Астрологиня Анжела Перл дала свій цікавий прогноз щодо України: коли чекати чудес у 2023-му

На Різдво Наталя Мосейчук поспілкувалася з астрологинею Анжелою Перл. Жінка пообіцяла в цьому році обов'язково відвідати свою рідну Чернігівщину і зробила прогноз на найближчий час для України.

На початку інтерв’ю ведуча висловила побоювання з приводу очікуваного наступу росіян. Але опонентка заспокоїла – вона не бачить у найближчому майбутньому суттєвого просування російських військ по нашій території. Принаймні такого наступу, який був 24 лютого 2022 року, точно не очікується.

Анжела Перл побачила, дві планети – Сатурн і Уран. Вони підтримували тиск в Україні. Тепер протистояння спадає, бо одна з планет змінює курс. Тож наступу українських військ слід очікувати орієнтовно з березня. Це буде переломним моментом, і перемога обов’язково буде за нами.

Анжела Перл певна, що до 2026 року у нас усе налагодиться

Зірки не віщують нападу і з боку Білорусі, оскільки рівень астрологічної напруги в тому регіоні ще менший. Просування росіян дуже суттєвого точно не буде. Слід розраховувати на наш контрнаступ, причому доволі вдалий. Небесні терези зсуваються у бік України, і з початку березня взагалі все має піти на лад.

Ядерної війни не станеться, вважає астрологиня. Можливе попадання в АЕС і викид радіації. Але це дуже локально і порівнянь із Чорнобилем не слід боятися. Борня росії з НАТО на ядерному тлі неможлива. Анжела постійно бачить сни про протистояння трьох великих країн – росії, Америки і Китаю. Але рівень сил між ними не однаковий. США мають достатньо важелів, щоб приструнити на кшталт учителя в класі, що закликає до порядку учнів-хуліганів.

На думку Перл, війна має закінчитися шляхом перемовин. Підписання договору по Криму може затягнутися на кілька років. Росія щось собі неодмінно виторгує. Цю країну очікує зміна керівництва. Путіна може не стати фізично. У квітні буде затемнення сонця. Зірки натякають на якісь серйозні зміни 24 травня.

Не виключено, що прийдуть більше серйозні і жорсткіші люди. Можливо, що це будуть представники кримінального світу. До 2024 року влада в росії може змінитися кілька разів. Втім, це не завадить войовничій країні продовжити сваритися з сусідами з застосуванням зброї. При цьому астрологиня не виключає революцій в країні і навіть виходу частин територій зі складу рф.

Україні ж доведеться тяжко ще 3 роки. А навесні 2026 року життя має налагодитися вже у відбудованій країні. Хоча на кордонах ще довго залишатиметься складна ситуація.

Поділитися статтею

Зараз читають

Оладки на кефірі, які за цим рецептом вийдуть повітряними і пухкими

Нагадують смак дитинства: оладки на кефірі, які за цим рецептом вийдуть повітряними і пухкими...

Оладки – всім відома страва ще з дитинства. Зі сметаною, джемом, чи варенням – їх полюбляють і дорослі і діти. Втім, приготувати пухкі і ніжні оладки вміє далеко не кожна господиня.
Маша Полякова

16-річна дочка Олі Полякової Маша показала свого нового хлопця: ровесники більше не цікавлять

16-річна дочка співачки Олі Полякової опублікувала романтичне відео зі своїм новим хлопцем в Інстаграм.

Патріотичний одяг зірок: жовто-блакитні кольори, народні мотиви та візерунки – образи Кароль, Джамали та...

Останнім часом серед знаменитостей стало куди популярніше одягати патріотичні вбрання, а у свої образи додавати народні мотиви та українські візерунки. Ми створили добірку найсимпатичніших і патріотичніших нарядів наших зірок
Карти ТАРО

Щоденне читання карт Таро для всіх знаків зодіаку 1 липня 2021 року

Ідіть до того, чого ви дійсно хочете, і де ви відчуваєте, що можете легко загубитися. Ваша удача може вас здивувати.

Популярне за тиждень

Популярне