Краш Арестович висловився про вимогу обов’язкового спілкування українською мовою: “Повністю ідіотський закон”

Відомий український політичний і громадський діяч висловився про закон про обов'язкове використання української мови в сфері обслуговування. Арестович зазначив, що не підтримує ініціативу

Олексій Арестович став одним з найобговорюваніших політичних і громадських діячів України після початку повномасштабного вторгнення. Одна частина українців звертає увагу на неоднозначність та різницю його поглядів з загальноприйнятими проукраїнськими, а інші навпаки – радіють, що в медіапросторі існує особа, яка вміє заспокоювати та робити голову “холодною”.

Нещодавно Арестович взяв участь в інтерв’ю для української журналістки Раміни Есхакзай. Розмова вийшла цікавою та охопила чимало тем, однією з яких стало обговорення української мови на законодавчому рівні.

Олексій Арестович на інтерв'ю для Раміни Есхакзай
Олексій Арестович на інтерв’ю для Раміни Есхакзай

Арестович висловився проти Закону про державну мову

З лютого 2022 року в українському суспільстві питання державної мови стало особливо гострим. Громадяни поділились на декілька таборів, один з яких радикально доводить, що кожен зобов’язаний назавжди відмовитись від використання російської, а інші доводять, що це – не наразі першочергове питання.

Раміна Есхакзай не оминула цю тему та дізналась, яке ставлення до цього має Олексій Арестович. Так, за словами чоловіка, він не підтримує так званого насильницького методу змусити громадян розмовляти державною мовою. Політик впевнений, що штрафи та показові “покарання” не призведуть до свідомого рішення українців перейти на рідну мову. Натомість, вважає Арестович, слід на законодавчому рівні запровадити привілеї для бізнесу, який провадить функції виключно українською.

У відповідь на запитання підписників про те, як припинити сваритись між собою всередині країни та забути про поділ на “еталонних і зросійщених” українців, Арестович зазначив, що за це відповідає в першу чергу влада.

Повинна бути відповідна державна політика, тому що люди завжди дивляться, як поводить себе еліта. Навіщо у нас досі існує цей ідіотський, повністю ідіотський закон, який накладає штрафи за невикористання української мови при наданні послуг і так далі? Він же робить з нас стукачів, це – технологія НКВС

прокоментував Олексій Арестович.

Інтерв'ю Раміни Есхакзай та Олексія Арестовича
Інтерв’ю Раміни Есхакзай та Олексія Арестовича

Крім того, політик зазначив, що питання державної мови тісно пов’язане з такою делікатною темою, як самоідентифікація. На думку Арестовича, політика покарання громадян за невикористання рідної мови потрібно замінити більш лояльними методами насадження культури поваги до солов’їної.

Поділитися статтею

Зараз читають

Аномальний град

(Відео + Фото) За Рівненській області пройшлася негода – випав град з куряче яйце...

Такого великого граду люди не бачили протягом усього життя в цьому регіоні.
Віа Гра золотий склад

Скандальні і шалено привабливі: все солістки групи «ВІА Гра» перших років існування

Склад легендарної групи "Віа Гра " змінювався безліч разів, і кожного разу в групу приходили молоді стильні красуні з неймовірними голосами.
Алла Мазур

Тернистий шлях до популярності: загадкова історія ведучої Алли Мазур, яка поборола рак

Ми звикли щодня чути голос телеведучої Алли Мазур на каналі "1 + 1" в інформаційно-аналітичній програмі "ТСН. Тиждень ". І це дуже аргументовано.
38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана

38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана: Горняк була більш хазяйновитою

Український телеведучий Володимир Остапчук після розлучення з другою дружиною Христиною Горняк вже будує кохання з юною красунею. Нещодавно чоловік показав, чим його балує нова кохана.

Популярне за тиждень

Популярне