На сина Ірини Білик наклали оком доньки Нікітіна і Кричевського: кого обрав собі в подруги зірковий нащадок

Зіркові діти Ірини Білик, Юрія Нікітіна, Гаріка Кричевського дружили між собою в дитинстві. Батьки сподівалися, що породичаються і стануть сватами. Але час минув, нащадки стали дорослими і змінили власні уподобання.

Коли Глібу Оверчуку було 13 років, його мама Ірина Білик із гордістю розповідала, що синок уже зібрав музичний гурт, до складу якого входила і донька Гаріка Кричевського:

“Вони грають, творять, співають”.

Мама сподівалася, що, можливо, дітки, що дружать, виростуть і покохають одне одного. Але цього не сталося. Співачка обіцяла у всьому допомагати сину, але він хоч і грає у гурті з хлопцями, все ж опанував іншу професію, пов’язану зі звукорежисурою.

Син Білик і донька Кричевського дружили в дитинстві

Старша донька Олі Горбачової з Юрієм Нікітіним ще з 4 рочків була закохана в Оверчука. Це при тому, що її тато був хрещеним батьком хлопчика. Дівчинка спеціально виряджалася в нові сукенки, які їй у великій кількості дарували мамині подружки Ірина Білик і Ассія Ахат.

Ірина Білик і Ольга Горбачова мріяли стати свахами

Глібу тоді було 8 років, і він скептично ставився до малечі. Мама хлопчика була не проти, щоб дітки в дорослому віці побралися. А Оля Горбачова змушена була вислухати пісню підлітка “Мама” разів зо десять. В підсумку дитина заявила, що бажає, аби Оверчук співав не про маму, а про неї.

Роки минули. Діти підросли. Гліб знайшов собі зовсім іншу дівчину. З Алісою він співмешкає вже 5 років, та чомусь вести дівчину під вінець не поспішає, як мама не наполягає. Вікторія Кричевська 2 роки тому вийшла заміж у Німеччині. А Поліна Нікітіна не встигла закінчити школу, бо почалася війна. Напевно, дівчина вже давно забула про свою дитячу закоханість.

Поділитися статтею

Зараз читають

Детальний гороскоп на 21 лютого для всіх знаків

Гороскоп на 21 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку: Близнюкам – креативні ідеї,...

Сьогодні не у всіх вдасться досягти успіху на якомусь фронті, втім це не є поганими новинами. Гороскоп на 21 лютого у такому разі радить зосередитись на собі та власних бажаннях

Найромантичніші історії кохання та стосунків українських зірок: Осадча та Горбунов, Ребрик та Дикий та...

Український шоу-бізнес породив безліч щасливих та гарних пар. Сьогодні пропонуємо насолодитися спогадами про найромантичніші історії кохання та виникнення відносин
Тетяна Кравченко

Як виглядає реальна дочка Валюхи з “Сватів “: Тетяна Кравченко показала сімейне фото...

У своїх інтерв'ю відома актриса Тетяна Кравченко зізнається, що пишається своєю дорослою дочкою, з якої у неї склалися теплі і довірчі відносини. Як виглядає і чим займається єдина дочка Тетяни Кравченко, читайте в нашому матеріалі.
Ігор Кондратюк показав своє єдину доньку

Як виглядає 18-річна донька Ігоря Кондратюка, яка проживає в США: ексклюзивне фото дівчинки

В останніх інтерв'ю Ігор Кондратюк часто згадував про своїх синів. Втім, мало хто пам'тає, як виглядає та де живе його єдина донька – Поліна Кондратюк

Популярне за тиждень

Популярне