Як виглядає моя улюблена Страшко в звичайному житті: чи крутила Ірина Поплавська роман із Соколовим

Телеглядачі з захватом спостерігали за трансформаціями дівчини-розумниці у красуню в серіалі "Моя улюблена Страшко". Та якщо зазирнути в Інстаграм Ірини Поплавської, якій дісталася роль нещасної дурнушки, можна помітити чимало схвальних відгуків з приводу зовнішності актриси.

Навіть без макіяжу і в домашньому одязі Поплавська виглядає доволі спокусливо. Як же важко було гримерам зробити із дівчини те, що ми побачили в серіалі! Це була перша телевізійна роль актриси, яка принесла їй славу і впізнаваність. Іра не побоялася стати заручницею ролі потвори Насті Глушко і не прогадала.

Чи був роман між партнерами по серіалу Іриною Поплавською і Олександром Соколовим?

Тепер у неї з’явилася ціла армія шанувальників. А ті, хто з захватом дивився “Мою улюблену Страшко”, й досі розмірковують, чи виникла під час знімання іскорка між Іриною і Олександром Соколовим, який зіграв роль Макса Бондаренка. Журналісти прямо запитали в пари, в яких вони стосунках. На що ті багатозначно перезирнулися, а Іра напустила ще більше туману фразою:

“Я можу лише сказати, що щастя любить тишу”.

А ще поскаржилася, що після завершення виснажливої 8-місячної роботи над серіалом, дуже довго не могла адаптуватися до звичного життя. Адже ритм на знімальному майданчику був просто шалений.

Так виглядає Ірина Поплавська у звичайному житті без косметики

Дивно, але красеню Олександру Соколову зрозумілі почуття героїні Поплавської. Виявляється, в дитинстві хлопчина зазнав булінгу. Нахабні однокласники весь час відбирали в нього бутерброди, які мама давала в школу.

Та повернімося до Ірини. На жаль, через війну глядачі не побачили 2-го сезону “Страшко”. А сама дівчина нині перебуває у Німеччині. Там давно мешкає тітка актриси. Спочатку Поплавська перебувала на півночі країни. А потім дізналася, що для українських акторів у Берліні є різні програми підтримки, тому подалася туди. По завершенні бойових дій вона планує повернутися в Україну.

Поділитися статтею

Зараз читають

Нескладний рецепт заварного тіста для вареників

Нескладний рецепт заварного тіста для вареників, з яким просто і легко працювати (ВІДЕО)

Заварне тісто для вареників любить багато хто. І не тільки тому, що воно дуже смачне. А ще й тому, що воно еластичне, ніжне і не розклеюється.
Дружина Віктора Павлика з сином

Молода дружина Віктора Павлика пояснила, чому не хоче хрестити маленького сина: “Якби вирішувала...

Молода дружина Віктора Павлика зізналася, що буде хрестити маленького сина, хоча сама проти цього.
Камалія

Скільки заробляє найдорожча співачка країни Камалія: цінник вище, ніж у Винника

Камалія - відома українська співачка, яка давно не приховує - за свою творчу діяльність отримує шалені гроші.
хаскі

33 вагомі, але смішні причини, чому ніколи не варто заводити хаскі

Хаскі - це особлива порода собак! Та які вони собаки ?! Ці істоти красивіше багатьох Міс світу, розумніші деяких Homo sapiens і менш передбачувані, ніж всі кішки разом узяті! Господарі хаскі це підтвердять 100%, але радять 100 раз подумати перед тим, як купити це мі-мі-мі-мі-мі ... цуценя

Популярне за тиждень

Популярне