Ірина Горова розповіла, чому насправді розійшлась з ексчоловіком Потапом: “Це було для обох складним рішенням”

Українська продюсерка, бізнесвумен і колишня дружина Потапа Ірина Горова відверто розповіла, що завершити взаємини зі своїм екскоханим було спільним рішенням, яке обом далось нелегко

Восени минулого року Ірина Горова та Олексій Потапенко повідомили про розірвання ділових стосунків. Знаменитості навіть після розлучення залишились хорошими друзями та продовжували спільно керувати компанією “Mozgi Entertainment”. Разом Потап і Горова продюсували багато успішних українських виконавців і колективів, проте в певний момент їхні професійні шляхи розійшлись.

Так, 2022 року Ірина Горова стала єдиним керівником “Mozgi Entertainment”, а в новому інтерв’ю для “Люкс ФМ” ще раз висловилась про розірвання професійних стосунків з Потапом. Так, журналісти попросили знаменитість розповісти про причини “прощання” з деякими артистами.

Ірина Горова у новому інтерв'ю розповіла про професійну діяльність Mozgi Entertainment
Ірина Горова у новому інтерв’ю розповіла про професійну діяльність Mozgi Entertainment

Перш за все, зауважила Ірина Горова, вона вважає неправильним казати, що вона “прощається” з артистами. Знаменитість зазначила, що за останній рік змінилось буквально все – починаючи від ринку та слухачів, завершуючи загальним становищем у країні. Подібні трансформації завжди позначаються на людях, особливо – на творчих.

Ти повинен розуміти, що це [співпраця з творчими людьми – ред.] історія про взаємну користь. Коли хтось один цього дати не може, то шляхи розходяться

– зауважила Горова.

Зірка додала, що завжди потрібно вміти визнавати, що у ділових стосунках можуть змінюватись пріоритети партнерів і тому, за словами Горової, варто вчасно зупинятись і домовлятись про нові, трансформовані умови співпраці. Інакше, вважає українська продюсерка, успішний бізнес і якісну музику створювати неможливо.

Українська продюсерка Ірина Горова висловилась про зміну професійних взаємин з артистами
Українська продюсерка Ірина Горова висловилась про зміну професійних взаємин з артистами

Що стосується колишнього чоловіка Ірини Горової, Потапа, то з ним розривати професійні взаємини було особливо важко. Знаменитість зізналась, що це було складним рішенням не лише для неї, а й для Олексія Потапенка, проте вони дійшли до стадії, коли погляди на творчість і шляхи артистів розійшлись, тому було логічно “відпустити” одне одного.

Думаю, це було для нас обох складним рішенням. Але ми цінуємо все те, що напрацювали, підтримуємо одне одного й відпускаємо, бажаючи найкращого подальшого розвитку – вже окремо

– прокоментувала знаменитість.

Поділитися статтею

Зараз читають

Розлучена Ніна Матвієнко зізналася в симпатії до Бориса Джонсона

Розлучена Ніна Матвієнко зізналася в симпатії до Бориса Джонсона: “Хочеться його лизнути”

Відома українська співачка Ніна Матвієнко, яка не так давно оголосила про розлучення з чоловіком, зізналася, що їй подобається колишній прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон.
Німецький капустяний штрудель

Новий відео-рецепт від Юлії Висоцької: німецький хрусткий капустяний штрудель

Осінь - благодатна пора і саме час радувати своїх близьких смачними овочевими стравами. Відома ведуча Юлія Висоцька запропонувала рецепт-новинку.
Господи, я люблю Тебе, дякую Тобі за життя, яке я маю

Молитва на день прийдешній

Боже, дякую Тобі, що Твоя воля і Твій план завжди досконалі. Це може бути непросто завжди відчувати себе добре, але я знаю, що Ти бачиш загальну картину і знаєш, що краще для мене.
Літній день

Церковне свято 16 червня 2021 року. Традиції, прикмети і заборони

Прикмети бувають різні, і чомусь наші предки йшли їм. Особливо вони приділяли увагу, що не можна робити в той чи інший день.

Популярне за тиждень

Популярне