“Місяць не була вдома”: дружина кварталівця Саліванчук зізналась, що не може жити з чоловіком під одним дахом

Дружина відомого українського продюсера в минулому, а тепер – політика та члена президентської партії, Анна Саліванчук в останньому інтерв'ю розповіла правду про стосунки з коханим

Відома українська актриса Анна Саліванчук нещодавно дала інтерв’ю українському журналісту Славі Дьоміну. У ході розмови зірки підняли чимало цікавих тем, зокрема, стосунки актриси з її чоловіком Олександром Божковим. Зіркова дружина зізналась, що вони часто сваряться, а причиною таких стосунків Саліванчук вважає той факт, що обидва – Леви з запальними характерами.

За словами української актриси, проблеми не почались з повномасштабною війною – раніше зіркова пара також багато скандалила й ледве не розлучалась щодня. Останній рік також виявився складним для шлюбу Саліванчук. Втім, додала знаменитість, вона не впевнена, що розлучення стане правильним рішенням.

Анна Саліванчук розповіла про проблеми у шлюбі з Божковим
Анна Саліванчук розповіла про проблеми у шлюбі з Божковим

Задля порятунку шлюбу, зізнається артистка, вона почала ходити до психолога. Анна Саліванчук зізналась, що наважилась звернутись до спеціаліста, аби розв’язати проблему своєї надмірної темпераментності.

Зірка зауважила, що вона неодноразово їхала від свого чоловіка зі словами, що більше ніколи не повернеться, проте завжди поверталась. Влітку, після чергової сварки, Анна Саліванчук поїхала на три тижні до Карпат. Знаменитість зізналась, що повертаючись додому, вона була цілком впевнена, що шлюбу кінець.

Я місяць не була вдома і думала, що ми не будемо разом, але ми все одно разом

– прокоментувала Саліванчук.

Дружина продюсера Кварталу 95 розповіла про сімейне життя

Дружина продюсера Кварталу 95 розповіла про сімейне життяПроте, додала знаменитість, вона не може завершити ці стосунки й сама не розуміє, навіщо тягне їх. Анна Саліванчук зізнається, що припинити сварки можливо, проте їй та її чоловіку слід подорослішати. Разом з тим, продовжує українська актриса, вона дуже кохає Божкова та вважає його ідеальним чоловіком і батьком. Втім, існують моменти в їхніх стосунках, які їх не влаштовують.

Поділитися статтею

Зараз читають

Максим Галкін

“Чудесні дітки “: Галкін показав, як водив Лізу і Гаррі на день народження до...

Максим Галкін у вільний від роботи час забезпечує дозвілля своїх діточок, знайомить їх з іншими дітьми своїх друзів.
Алла Пугачова та Ліза

(Фото) Онук Алли Пугачової Дені Байсаров: чи схожі вони з Лізою Галкіною?

Променлива усмішка Дені, його блондинисте, як у мами волосся, зводить з розуму його шанувальниць. Багато хто з них схожий на думку, що зовні вони дуже схожі з його тіткою - Лізою Галкіною, молодшою сестрою Крістіни.

Маша Кончаловська: уся історія. Чому Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський тримають дочку у комі...

Здавалося б, гроші та популярність можуть вирішити будь-яку проблему у сучасному світі. Такий закон може не спрацювати лише у питанні здоров'я. Як живе Маша Кончаловська і чи є шанси на одужання, дізнаємося за хвилину.
Світлана Лобода

Світлана Лобода в мокрому купальнику похвалилася вигинами і блиснула зайвим: дуже жарко

Відома українська співачка Світлана Лобода в мокрому купальнику викликала справжній ажіотаж своїм новим фото. Відвертість їй тільки на руку.

Популярне за тиждень

Популярне