“Купили коробку”: Лілія Ребрик перед самою війною придбала будинок під Києвом. Що з ним тепер?

У новому інтерв'ю відома українська ведуча Лілія Ребрик розповіла про долю будинку, який вони з чоловіком Андрієм Диким придбали напередодні початку повномасштабної війни

Життя відомої української ведучої Лілії Ребрик за останній рік дуже змінилось. Закриття каналу, на якому вона працювала чи не всю кар’єру, а також початок повномасштабної війни в рідній країні стали не дуже приємною “вишенькою” на торті.

Втім, попри всі складнощі та негаразди Лілія Ребрик зі своїм чоловіком Андрієм Диким продовжують вити сімейне гніздечко. Так, наприклад, прямо напередодні початку повномасштабної війни зіркова пара придбала будинок під Києвом. Знаменитості проігнорувала всі тодішні розмови про ймовірний наступ і вклали кошти у своє житло.

Лілія Ребрик розповіла, що сталось з її будинком під Києвом
Лілія Ребрик розповіла, що сталось з її будинком під Києвом

У новому інтерв’ю для Аліни Доротюк українська ведуча поділилась розповіддю про долю її та Андрія Дикого будинку, а також розповіла, чи планують вони там жити. Лілія Ребрик зізналась, що перед купівлею нової оселі вони з чоловіком вже сформували думку, що це – дім мрії.

Українська ведуча зазначила, що вони купили не повністю готовий до життя будинок, а лише “коробку”. Отже, у новій оселі зіркової пари потрібно робити ремонт, проте Ребрик не знає, коли саме вони туди повернуться.

Але там стільки ще роботи. Я не знаю, коли ми ще туди повернемось. Ми купили коробку. І там ще будувати й будувати

– прокоментувала знаменитість.

Лілія Ребрик зізналась, що в їхньому з Диким новому будинку багато роботи
Лілія Ребрик зізналась, що в їхньому з Диким новому будинку багато роботи

Знаменитість зауважила, що вони створили окрему групу, в якій постійно обговорювали та планували, що та як буде розташовуватись у цьому домі. Тим часом жити родина продовжувала у власній квартирі, оскільки нагальної потреби вкладати гроші в ремонт та переїздити до нового будинку не було.

Лілія Ребрик також пояснила, чому вони вирішили придбати будинок на тлі тривожних заяв про ймовірний наступ. Знаменитість зізналась, що вважає, що у кожної родини має бути мета – їхньою виявилось створення затишного родинного куточка.

Поділитися статтею

Зараз читають

Лілія Ребрик покинула столицю та зізналась у коханні

“Звуки генераторів, напівпітьма”: 41-річна Лілія Ребрик зізналась у палкому коханні, але не чоловікові Дикому...

Виявилось, що деякий час тому відома українська телеведуча покинула столицю України. Стало відомо, куди вирушила Лілія Ребрик та чому зізналась у палких почуттях не до свого чоловіка Андрія Дикого
Віра Брежнєва показала зуби

Віра Брежнєва показала рідкісне фото з рідними сестрами і розповіла, хто для їх сім’ї...

Відома українська співачка Віра Брежнєва показала рідкісне спільне фото зі своїми сестрами. Екс-солістка групи «ВІА Гра» росла в багатодітній родині простих робітників.
Він сказав  "ВАУ "

Аж рота роззявив, коли побачив: чоловік не впізнав власну дружину (ФОТО)

Жінка зважилася на експеримент заради чоловіка, який не звертав на неї увагу. Після рук відомого стиліста він дізнався, що живе зі справжньою красунею.
Олена Кравець

Олена Кравець з “Кварталу” пішла на поводу у трендів і засвітилася в блискучій...

Незважаючи на затяжний карантин, Олена Кравець з "Вечірнього" і "Жіночого кварталу" зовсім не відпочиває. Вона і її творчі колективи активно займаються своєю справою.

Популярне за тиждень

Як виглядає Аіда Ніколайчук, якій приписували роман із Кондратюком: змінила колір...

Аіда Ніколайчук стала відомою на всю країну завдяки шоу "Х-фактор". Дівчині не лише вдалося здобути перемогу в 3 сезоні, але й заробити славу коханки зіркового судді Ігоря Кондратюка. Відтоді минуло понад 10 років. Як змінилася співачка, і чи мали стосунки з продюсером якесь продовження?

Популярне