Які відносини у Ребрик, Єфросиніної, Кравець зі свекрухами: чи ладнають зірки з мамами своїх чоловіків

Кохаючи чоловіка, жінка не завжди знаходить спільну мову з його мамою. Наші зіркові героїні відверто розповіли про своїх свекрух: чи радо спілкуються з ними, чи ніколи не перетинаються у житті.

Олена Кравець

Про те, що в екскварталівки дуже гарні стосунки зі свекрухою, свідчать спогади Олени про час, проведений у вигнанні за межами України після початку війни. Спочатку за меншими близнятами матусі допомогала доглядати старша донька Маша. Потім приєдналася мама Сергія.

Олена Кравець безмежно вдячна свекрусі

Кравець ніжно називає жінку “свекрушенькою”. Разом із дітьми їм довелося жити в одному номері в Болгарії. І хоча готель розташований на березі моря, радості це не приносило. Постійне почуття тривоги й бажання повернутися до Києва й постійної роботи не давало розслабитися. Без підтримки свекрухи, яка взяла на себе спілкування з Катею і Ванею, Олена просто б не витримала усього цього.

Маша Єфросиніна

Зовсім по-іншому склалася ситуація в цій родині. Ведуча розповіла, що вже зо два десятиліття не спілкується з мамою чоловіка. Алла Петрівна сама не схотіла налагоджувати містки з невісткою. Чому? Зірка й досі не знаходить відповіді на це питання.

Маша Єфросиніна переживає, що не знайшла спільної мови зі свекрухою

Шкода, що через це страждає не лише сама Маша, але і її чоловік, і діти. Свекруха Єфросиніної розлучилася з батьком Тимура Заурбеком Хромаєвим. Фінансові питання парі довелося вирішувати через суд. Тож ні про які спільні сімейні посиденьки мова вже не йде.

Лілія Ребрик

З батьками свого чоловіка колишня гімнастка ладнає без проблем. На підтвердження оприлюднила в мережі світлини – власну зі свекрухою і свекрів з онуками. Ребрик обожнює тата й маму Андрія Дикого і завжди знаходить спільні теми для бесіди. Свої стосунки зі свекрухою ведуча схарактеризувала як ідеальні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дівчинка з незвичайною шкірою

«Перехожі майже ламають собі шиї, аби подивитися на нас: через свою шкіру дівчинка страждає...

Дівчинка успадкувала від мами деякі особливості шкіри. Вона ще зовсім маленька, але чужі погляди вже змушують дитину комплексувати з приводу зовнішності.
Весна!

Церковний свято 12 березня 2021 року. Що не можна робити в цей день, щоб...

У цей день не рекомендується отруюватися в дорогу. Наші предки вірили, що 12 березня можна зустрітися з нечистою силою на дорозі.
Ребрик прокоментувала стосунки зі своїм чоловіком

“У кого є можливість, той заробляє”: Лілія Ребрик зізналась, чи свариться з чоловіком через...

Відома українська ведуча та актриса прокоментувала стосунки з чоловіком Андрієм Диким. Зірка зізналась, чи виникають у них через це непорозуміння
Настя Каменських зачарувала пікантним знімком

Грайлива Настя Каменських в негліже показала фото з ванної кімнати: навіть Потап не встояв...

Настя Каменських опублікувала нове фото в своєму Інстаграмі, розбурхавши публіку занадто особистим кадром.

Популярне за тиждень

Популярне