Дмитро Гордон утримує не лише дружину з дітьми, але й батьків: “Грошей не вистачає, але я не бідкаюся”

Дмитро Гордон спробував себе у незвичній ролі не інтерв'юера, а респондента, тому довелося відповідати на не завжди зручні питання ведучого Слави Дьоміна. Одним із таких стала вимога розповісти про свої витрати.

Слава підготувався до інтерв’ю ретельно. Він підрахував, що 10 мільйонів переглядів Ютуб каналу у лютому принесли Гордону щонайменше 10 тис.доларів монетизації. Тож поцікавився, чи вистачає подібної суми на життя.

Слава Дьомін розмовляв із Дмитром Гордоном, гуляючи вулицями Києва

Дмитро відверто пояснив, що його родина складається не лише з Олесі Бацман і дітей, але й батьків чоловіка і дружини, а ще в Олесі є дідусь. Назбирується до 13 осіб. Усі вони нині перебувають за кордоном. Однією тисячею доларів на кожного не обійдешся, оскільки діти навчаються, а літні родичі, трапляється, потребують грошей на ліки.

Отже, Гордону доводиться сутужно. Коштів катастрофічно не вистачає, тому він вдається до продажу власних автомобілів.

Магазин “Гордон-шоп” приносить прибутки, та якась частина з цих грошей йде на армію. Вже закупили 8 дронів, які передали двом конкретним бригадам.

Дмитро Гордон з батьками і дітьми. 2011 рік

Звісно, за останній рік прибутки ведучого значно знизилися, але він не став жебраком, тримається на плаву і не бідкається.

Дьомін припустив, що раніше на життя родині Дмитра вистачало 5 тис.доларів, але Гордон обурився. Сказав, що тільки йдучи на день народження, дарував подарунок приблизно на тисячу доларів чи відповідну суму. На родину доводилося витрачати не 5 і навіть не 10, а набагато більше тисяч на місяць.

 

Навіть зараз, коли Дмитро залишився сам-один у Києві, йому не вистачає однієї тисяч доларів на місяць, бо треба сплачувати за утримання будинку, платити податки, виплачувати зарплату людям, які працюють у команді.

Якщо зважити, що у ведучого семеро дітей, то можна тільки припустити, які астрономічні суми витрачаються на їх безбідне життя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Шоколадний торт з 2-х інгредієнтів

Торт з 2-х інгредієнтів: змішую яйця з шоколадом і отримую дуже смачний десерт. Докладний...

Легкий і швидкий рецепт смачного шоколадного десерту. Так, торт можна приготувати навіть з двох інгредієнтів. Час випічки – всього 30 хвилин.
Любов Успенська з дочкою

Іграшки для дорослих, море алкоголю і сиві кучері: дочка шансоньє Успенської Тетяна Плаксина і...

Тетяна Плаксина - єдина дочка російської шансоньє Любові Успенської.
Барі Алібасов і Лідія Шукшина

Оголосила голодування, щоб утримати чоловіка: Лідія Федосєєва-Шукшина проти розлучення з Барі Алібасовим

Напередодні стало відомо, що продюсер групи "На-На " Барі Алібасов звернувся до суду, щоб отримати розлучення з актрисою Лідією Федосеевою-Шукшиною. Шанувальники подейкують - конфлікт виник через те, що люди не змогли поділити між собою трикімнатну квартиру в Новій Москві.

Маша Єфросиніна залишилася без грошей через війну, а у Полякової більше немає спонсора: відверта...

Маша Єфросиніна в рамках свого шоу відверто розповіла про фінансові проблеми, що настали через війну, а Оля Полякова, у свою чергу, розповіла про те, що у неї більше немає фінансового спонсора

Популярне за тиждень

Популярне