Як нині виглядає кумир молоді 90-их років EL Кравчук: пережив найбільшу втрату в житті

Життя EL Кравчука після 22 лютого 2022 року кардинально змінилося не лише через початок війни. Ситуація ускладнилася тим, що тато пішов у засвіти, попросивши перед смертю поховати його у рідному селі Пилиповичі, яке на той час перебувало під окупацією.

Щойно співак разом із батьками побачили чорні смуги в небі від бомбардувальників, мама дала вказівку зробити запаси борошна, цукру, олії тощо. Поряд було багато пенсіонерів, тож Андрій узяв на свої плечі турботу про всіх сусідів.

EL Кравчук частенько замолоду експериментував зі зміною іміджу

Коли у 90-их роках EL Кравчук надумав робити музичну кар’єру, не знайшов розуміння з боку головного критика – свого тата. У 1993-му Андрій покинув педінститут, в якому опановував спеціальність історика, і вступив до музучилища.

Касети з піснями EL Кравчука розходилися як гарячі пиріжки

Довго соромився про це сповістити батькам. Коли правда усе ж розкрилася, тато сприйняв це як зраду і тривалий час не підтримував сина. Стосунки між ними були доволі натягнутими. Минуло зо півтора десятка літ, допоки вже відомий співак не дізнався, що родич таки прийшов на його концерт і чекає за кулісами. Відтоді вони почали спілкуватися, як раніше.

До війни EL Кравчук з батьками почувалися щасливими

На жаль, сьогодні знаменитість тата за лаштунками вже не дочекається. Якби не почалася війна, найрідніша у світі людина ще б жила. Батькові співака минуло 80 років, і він не зміг пережити новину, що їхнє село під Бородянкою, де вони проводили чимало часу, опинилося під окупацією.

Таким EL Кравчук запам’ятався фанам 90-их

Того дня хтось з односельців спромігся додзвонитися до літньої людини й повідати про звірства фашистів. Після цього в чоловіка стався серцевий напад. Тата не стало 4 квітня, а вже 5 числа Київщину звільнили від окупантів.

Слова пісні EL Кравчук Війна завжди війна виявилися пророчими

Кравчук замислився, як виконати дану татові обіцянку і відвезти тіло у Пилиповичі, адже ще протягом тижня мали тривати роботи з розмінування, і туди нікого не пускали. Андрій оббивав пороги чиновників у надії отримати дозвіл на поховання. Дійшов навіть до губернатора. Але марно – не дозволили.

Перипетії з похованням батька залишили слід на зовнішності EL Кравчука

Довелося чекати цілий тиждень, домовившись із моргом про зберігання тіла, і лише після цього передати його землі. Те, що довелося пережити в ті дні, співак й досі не може згадувати без сліз. Але він зумів взяти себе в руки виключно заради мами, якій конче необхідна була підтримка сина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Білик, Позитив, Дзідзьо та інші зірки, які розлучилися в 2021

Білик, Позитив, Дзідзьо та інші зірки, які розлучилися в 2021

За останній тиждень в мережі з'явилося дуже багато сумних новин про те, що українські зірки розлучаються. Ми вирішили зробити добірку холостяків і холостячок 2021.
Тетяна Брухунова

Молода дружина Петросяна Тетяна Брухунова почала зваблювати чоловіка, коли була зовсім юною

Тетяна Брухунова, молода дружина Петросяна, почала зваблювати майбутнього чоловіка цілих 9 років тому, коли їй був всього 21 рік. Обраниця Євгена Вагановича збентежила шанувальників гумориста несподіваним зізнанням.
Шоколадний десерт

Не десерт, а шедевр – шоколадні тортики без борошна і цукру (ВІДЕО)

Так просто і легко ви точно ще не готували шоколадні мінітортики. Десерт готується з простих продуктів за 5 хвилин плюс час на випічку.
Оладки з зеленою цибулею і яйцем

Пишні оладки з зеленою цибулею і яйцем

Оладки з зеленою цибулею і яйцем швидко готуються і надовго залишаються м'якими, навіть коли повністю охолонуть. Ця смачна закуска прекрасно замінює бутерброди. Оладки відмінно поєднуються з супами замість хліба.

Популярне за тиждень

Популярне