Хто вона – молода дружина 90-річного Григорія Чапкіса та чому новоспечений чоловік її ховає

Нещодавно Інтернет підірвала новина: 90-річний легендарний український танцюрист Григорій Чапкіс одружився в 4-ий раз і його обраниця на 51 рік молодший.

Григорій Чапчіс – людина дійсно унікальна людина. У 90 років – зберегти здоровий розум, повне здоров’я, та ще й чоловічу силу? Такі прецендент і згадати складно.

Проте, факт залишається фактом – Чапкіс знову затребуваний, він в суддівському ложі “Танців із зірками-2020” і, як кажуть шанувальники шоу, він більш адекватний, ніж Катерина Кухар.

Григорій Чапкіс
Григорій Чапкіс

А тепер як грім з ясного неба – маестро знову одружився, тобто, оформив законний шлюб. Про його нову дружину відомо таке:

  • її звуть Людмила;
  • їй 39 років;
  • вона працює директором ювелірного магазину;
  • і в сезоні 2019, і тепер вона сиділа і сидить в залі для глядачів, а сам Григорій їй зі сцени відправляє умовний знак любові.

Григорій Миколайович розповів, як вони познайомилися. Він зимою якось зайшов в ювелірний магазин подивитися новинки. Був трохи застуджений і закашлявся. Красива господиня запропонувала йому таблетку від кашлю, потім допомогла вибрати чоловіче кільце. А на наступний ранок пролунав дзвінок і та сама жінка запитала, як його самопочуття, стали йому краще.

Де вона взяла його телефон, Чапкіс не знав, але вони стали зустрічатися. Любов закрутилася, як в юності. Людмила спочатку відмовлялася від офіційного шлюбу, але потім погодилася і вони тихо розписалися, що не влаштовуючи торжества. Зараз живуть душа в душу, але дружина попросила не світити її на публіку, її влаштовує тихе щастя, вона людина не публічна.

А поки таінсвенная і вже офіційна Людмила не хоче показуватися на люди. Є припущення, що нову мадам Чапкіс представлять на фіналі шоу – і всі будуть дуже здивовані.

 

spot_img

Схожі статті

Найкращий десерт з “нічого”. Готую кілька разів на тиждень, з’їдають за хвилини: рецепт пирога із вишнею

Усі ми в душі ласуни, а мрія вечеряти апетитними десертами для багатьох головна. Для таких ситуацій чудово підходить ситний пиріг із сиром та вишнями. Саме такий рецепт ми сьогодні й підготували.

Замість майонезних салатів готую “Вітамінний”: всі просять рецепт. З такою заправкою і “Олівʼє” стане ПП

Приготувати корисний та смачний салат можна з найпростіших продуктів. Але особливим його робить один секретний інгредієнт – заправка. Дізнайтеся, як приготувати справжній шедевр за короткий час.

Коли купляю крабові палички, роблю з них не салат, а смажу у сирному клярі: виходить смачна закуска

Приготувати швидку та креативну закуску можна зі звичайної пачки крабових паличок. Просто треба посмажити їх у клярі й нова, цікава страва готова до подачі на стіл.