Хто вона – молода дружина 90-річного Григорія Чапкіса та чому новоспечений чоловік її ховає

Author name 25 Вересня 2020 в 05:09

Поділитися статтею

Григорій Чапкіс в реанімації
Григорій Чапкіс в реанімації

Нещодавно Інтернет підірвала новина: 90-річний легендарний український танцюрист Григорій Чапкіс одружився в 4-ий раз і його обраниця на 51 рік молодший.

Григорій Чапчіс – людина дійсно унікальна людина. У 90 років – зберегти здоровий розум, повне здоров’я, та ще й чоловічу силу? Такі прецендент і згадати складно.

Проте, факт залишається фактом – Чапкіс знову затребуваний, він в суддівському ложі “Танців із зірками-2020” і, як кажуть шанувальники шоу, він більш адекватний, ніж Катерина Кухар.

Григорій Чапкіс
Григорій Чапкіс

А тепер як грім з ясного неба – маестро знову одружився, тобто, оформив законний шлюб. Про його нову дружину відомо таке:

  • її звуть Людмила;
  • їй 39 років;
  • вона працює директором ювелірного магазину;
  • і в сезоні 2019, і тепер вона сиділа і сидить в залі для глядачів, а сам Григорій їй зі сцени відправляє умовний знак любові.

Григорій Миколайович розповів, як вони познайомилися. Він зимою якось зайшов в ювелірний магазин подивитися новинки. Був трохи застуджений і закашлявся. Красива господиня запропонувала йому таблетку від кашлю, потім допомогла вибрати чоловіче кільце. А на наступний ранок пролунав дзвінок і та сама жінка запитала, як його самопочуття, стали йому краще.

Де вона взяла його телефон, Чапкіс не знав, але вони стали зустрічатися. Любов закрутилася, як в юності. Людмила спочатку відмовлялася від офіційного шлюбу, але потім погодилася і вони тихо розписалися, що не влаштовуючи торжества. Зараз живуть душа в душу, але дружина попросила не світити її на публіку, її влаштовує тихе щастя, вона людина не публічна.

А поки таінсвенная і вже офіційна Людмила не хоче показуватися на люди. Є припущення, що нову мадам Чапкіс представлять на фіналі шоу – і всі будуть дуже здивовані.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею