43-річна Лідія Таран мріє стати мамою вдруге і вже навіть готується йти в декрет

Українська телеведуча Лідія Таран мріє стати мамою вдруге і навіть вже готова йти в декрет. Її первісток і поки що єдина дитина — 12-річна дочка Василина від Андрія Доманського.

Героїня нашої сьогоднішньої статті народилася в сім’ї журналістів, тому її майбутнє було визначено заздалегідь. Кар’єрний шлях Лідії почався з роботи на радіо, потім вона влаштувалася на «Новий канал», пізніше перейшла на «5 канал», після чого нарешті добралася до «1+1». Зараз глядачі можуть побачити її в «ТСН», «Сніданок з 1+1» і «Я люблю Україну».

Зовсім нещодавно теледіва відзначила своє 43-річчя, що збіглося з не менш значущою подією — новосіллям. Головним подарунком для неї стало закінчення ремонту в новому домі, куди вони з донькою і переїхали.

Що стосується наявності залицяльників в її житті, то в інтерв’ю виданню «Караван історій» Таран розповіла, що того єдиного вона ще не зустріла. Причому ідеального обранця знаменитість не чекає, адже і себе ідеальною не вважає:

«Вірю в те, що така ось “моя людина”, безумовно, існує, просто ми ще не зустрілися, час не настав».

Лідія Таран

Також Лідія зізналася, що хоче стати мамою вдруге:

«Я навіть готова зробити паузу в роботі, піти в другій декрет. Минулого разу я повернулася в ефір, коли Васі ще не було чотирьох місяців. Тому нереалізованість якась залишилася».

Лідія Таран з донькою Василиною

Незважаючи на те що любов і сім’я для телеведучої на даний момент важливіші кар’єри, вона не ставить перед собою мети терміново знайти чоловіка і народити дитину. Зірка просто живе сьогодні і намагається прожити кожен день так, як хоче і може.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.