Багатенький хлопчик: Яна Рудковська розповіла, скільки заробляє їх з Плющенко семирічний син Гном Гномич

Відомий музичний продюсер Яна Рудковська розповіла, скільки заробляє їх з Євгеном Плющенко семирічний син Саша. На просторах мережі хлопчик відомий як Гном Гномич.

Юний герой статті знімається в рекламі буквально з пелюшок, а за перші три роки життя він встиг взяти участь в Олімпіаді, вийти на подіум, стати героєм обкладинок глянцю, різних телешоу і не тільки.

Крім того, дитина займається фігурним катанням, як і зірковий тато. Саме завдяки спорту про Сашка знають у всьому світі.

Плющенко старший і молодший на льоду

У новому інтерв’ю Яни Рудковської для YouTube-шоу «Альона, блін» вона розсекретила річний дохід сина:

«За минулий рік сума його контрактів була 12 мільйонів рублів (4,3 млн гривень). Ми цього не приховуємо, ми сплачуємо всі податки».

За її словами, практично весь одяг Гном Гномичу дарують рекламодавці, а на квартиру і машини він заробив вже давно. З його ж коштів батьки оплачують няню, охоронців і водіїв хлопчика. Крім того, у нього є власний рахунок у французькому банку.

Яна Рудковська і Гном Гномич

Цікаво, що сам Саша планує витратити свої заощадження на зброю — дитина мріє служити в спецназі. Але мама і тато бачать майбутнє спадкоємця іншим, хоча Яна зізналася, що не ставить перед ним завдання обійти в майстерності знаменитого батька.

При всьому при цьому більшу частину часу Гном Гномич проводить на льоду, де наполегливо тренується.

Сім’я Рудковської і Плющенко живе в розкоші

В цьому році хлопчик став першокласником, так що тепер йому ще й доводиться поєднувати тренування з навчанням, хоча поки що він ходить в школу всього 2 рази на тиждень. Як сказала Рудковська, всю програму першого класу він вже давно пройшов з репетиторами.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.