Помер Михайло Жванецький: легендарному сатирику було 86

Author name 6 Листопада 2020 в 14:11

Поділитися статтею

Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

Сьогодні, 6 листопада 2020-го, помер Михайло Жванецький. Цього легендарного сатирика знає і любить весь пострадянський простір.

Герой нашої сьогоднішньої статті пішов на той світ на 87-му році життя. Інформацію про смерть талановитого артиста підтвердили його близькі друзі, однак про причини смерті поки що не повідомляється.

Свою концертну діяльність Михайло Михайлович припинив зовсім недавно — зі сцени він не виступав з початку жовтня. Також в грудні минулого року гуморист закрив телепередачу «Дежурный по стране» на каналі «Росія 1», де він був співведучим.

Михаил Жванецкий
Михайло Жванецький (1989)

Там Жванецький не тільки читав свої твори, а й без сорому висловлювався на суспільно-політичні теми, в тому числі і з критикою дій влади. Не можна не відзначити, що йому належить безліч відомих скетчів і афоризмів, які знайомі чи не кожному з нас.

У березні артист відзначив своє 86-річчя, а вже влітку практично перестав виходити з дому через погане самопочуття. За словами представника сатирика Олега Сташкевича, він дійсно відчував себе літньою людиною, що, втім, не дивно для такого віку.

Михаил Жванецкий в 2018 году
Михайло Жванецький (2018)

Михайло відомий публіці, як письменник-сатирик, виконавець власних літературних творів, кіносценарист, телеведучий і актор.

За освітою він був інженером-механіком підйомно-транспортного устаткування портів, що не завадило йому писати дотепні монологи та мініатюри, які зробили його Народним артистом відразу двох країн — України та Росії.

Жванецкий со своей четвертой женой Натальей
Жванецький зі своєю четвертою дружиною Наталією

У Жванецького залишилися п’ятеро дітей — дочки Єлизавета і Ольга, які подарували йому трьох онуків, а також сини Андрій, Максим і Дмитро. Зі вдовою Наталією Валеріївною, його четвертою дружиною, гуморист прожив разом останні 30 років життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею