Кіркоров в жалобі прийшов на цвинтар і обсипав квітами могилу коханої жінки. Не стримав емоцій

Author name 13 Листопада 2020 в 11:11

Поділитися статтею

Кіркоров вшанував пам'ять Гурченко в її 85 день народження
Кіркоров вшанував пам’ять Гурченко в її 85 день народження

У день народження геніальної Людмили Гурченко 12 листопада артист прийшов до її пам’ятника на кладовищі, і, ледве стримуючи емоції, залишив там квіти в знак поваги і пошани її творчості.

Варто відзначити, що вони з Філіпом Кіркоровим були добре знайомі, навіть дружили і надихали один одного. Відео з візиту на кладовищі артист виклав у себе в Інстаграм. Там він в масці і кепці, але за емоціями видно, що йому дуже складно стримати емоції. Дітей з Філіпом не було, він вирішив відвідати померлу артистку один.

Кіркоров записав відео у могильної плити Людмили Гурченко, ледве стримуючи емоції, він поклав квіти до її ніг

“З ЮВІЛЕЄМ ВЕЛИКА І НЕПОВТОРНА! Людмила Марківна, завжди в Пам’яті, … 12 листопада 2020 … 85 років геніальної Актрисі, Дівєєв, моєму кумира і Другу! “, – написав Філіп Бедросович.

https://www.instagram.com/p/CHfNgGOhgTj/

На відео видно, що Гурченко поставили величезний білий пам’ятник з її ж статуєю. На могильній плиті величезними літерами написані її ініціали. Не стало актриси 30 березня 2011 року. Вона була геніальною в своєму роді, і прославилася завдяки десяткам видатних радянських картин, отримала звання “народної ” і безліч інших найважливіших державних титулів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею