Кіркоров в жалобі прийшов на цвинтар і обсипав квітами могилу коханої жінки. Не стримав емоцій

У день народження геніальної Людмили Гурченко 12 листопада артист прийшов до її пам'ятника на кладовищі, і, ледве стримуючи емоції, залишив там квіти в знак поваги і пошани її творчості.

Варто відзначити, що вони з Філіпом Кіркоровим були добре знайомі, навіть дружили і надихали один одного. Відео з візиту на кладовищі артист виклав у себе в Інстаграм. Там він в масці і кепці, але за емоціями видно, що йому дуже складно стримати емоції. Дітей з Філіпом не було, він вирішив відвідати померлу артистку один.

Кіркоров записав відео у могильної плити Людмили Гурченко, ледве стримуючи емоції, він поклав квіти до її ніг

“З ЮВІЛЕЄМ ВЕЛИКА І НЕПОВТОРНА! Людмила Марківна, завжди в Пам’яті, … 12 листопада 2020 … 85 років геніальної Актрисі, Дівєєв, моєму кумира і Другу! “, – написав Філіп Бедросович.

На відео видно, що Гурченко поставили величезний білий пам’ятник з її ж статуєю. На могильній плиті величезними літерами написані її ініціали. Не стало актриси 30 березня 2011 року. Вона була геніальною в своєму роді, і прославилася завдяки десяткам видатних радянських картин, отримала звання “народної ” і безліч інших найважливіших державних титулів.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.