У день народження з новою стрижкою: Лоліті Мілявській 57 років

Author name 14 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Шикарній Лоліті - 57
Шикарній Лоліті – 57

Артистка, яка помітно погарнішала, вирішила в день народження трохи змінити себе. Нова стрижка їй до лиця, можете переконатися самі – дивіться далі.

Відома співачка Лоліта Мілявська сьогодні відзначає свій 57-й день народження. Артистку привітали багато колег по цеху, в тому числі Ігор Ніколаєв, Валерія і Наташа Корольова.

Сама ж Лоліта вирішила в честь дня народження щось змінити в собі. Так, артистка змінила стрижку і тепер стала щасливою власницею стильного боб каре. Новою зачіскою Лоліта поділилася з підписниками в сторіз.

Нова стрижка Лоліти Мілявської
Нова стрижка Лоліти Мілявської

Варто відзначити, що за останній час артистка помітно погарнішала, стала значно стрункішою. Позитивні зміни в зовнішності почалися після того, як вона розлучилася зі своїм п’ятим чоловіком Дмитром Івановим.

Лоліта прожила з колишнім чоловіком майже вісім років і після того, як викрила екс-чоловіка в зраді, вирішила остаточно розлучитися з ним. Шлюборозлучний процес тривав цілих 9 місяців і шлюб офіційно розірвали в квітні цього року.

Зараз у артистки є коханий, але вона не поспішає розкривати його особистість. Єдине що розповідає Лоліта – йому 48 років, він багатий і гідний. І судячи з позитивним змінам, артистка щаслива.

Щиро вітаємо Лоліту і бажаємо успіхів і в творчості і в особистому житті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею