Історія Вєрки Сердючки: біографія Андрія Данилка, шлях до слави, хвороба, роман зі сценічною мамою (ВІДЕО)

Author name 17 Листопада 2020 в 16:11

Поділитися статтею

Андрія Данилка в образі Вєрки Сердючки
Андрія Данилка в образі Вєрки Сердючки

Зірка Андрія Данилко вже довго сяє на горизонті українського шоу-бізнесу. Причому, і в прямому, і в переносному значенні. Чому Данилко вирішив піти зі сцени? Чим він хворий? Чи правда, що у нього вже є двоє дорослих синів?

Пісні Вєрки Сердючки об’єднують шанувальників різних поколінь і навіть різних епох. Андрій Данилко – сценічний тато цього образу, вклав купу сил і енергії для того, щоб образ пишної жінки в українському вбранні і з зіркою на голові став справжнім культурним надбанням країни. Таке творче амплуа стало справжнім феноменом на вітчизняній сцені. Чому ж Вєрка Сердючка через не один десяток років залишається популярною, в той час як інші зірки через рік або два починають гаснути?

Трохи фактів

Вєрка Сердючка – це творчий псевдонім актора, художника і композитора, сценариста і продюсера, співака і шоумена, Народного артиста України Андрія Данилка.

Андрія Данилка
Андрія Данилка

Його вперше помітили на великій сцені, коли він після школи поїхав на гумористичний фестиваль. Образ запримітили, і спочатку дали гран прі фестивалю, а на наступний рік заслужене перше місце.

Потім шоу-проект “СВ “, і багато інших цікавих пропозицій. Популярність накотилася і мало не придавила Данилко. Він навіть вирішив вступати до театрального, надійшов, але відрахувався через брак часу.

Після завоювання «срібла» на «Євробаченні-2007» гастрольний графік Андрія Данилко став тільки щільніше, а гонорари – вище. А сьогодні – він зірка не просто всеукраїнського, а й світового рівня. Завдяки чому?

На нашому Ютуб-каналі ви можете переглянути повний сюжет про Вєрку Сердючку.

https://youtu.be/5_5e_avA0ak

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею