Чоловік Валерії Йосип Пригожин продовжує скаржитися на кризу через карантин і просить владу звільнити його від податків

Author name 18 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Валерія та Йосип Пригожин
Валерія та Йосип Пригожин

Пандемія коронавірусу відбилася на гаманцях багатьох людей, включаючи і зірок шоу-бізнесу. Йосип Пригожин, наприклад, вже не перший раз скаржиться на кризу, але тепер він просить владу подумати про податкові канікули.

Цілу бурю в зірковій тусовці викликала заява чоловіка співачки Валерії про те, що через карантин артисти виявилися заручниками жахливого становища.

Герой статті запевняє, що зараз бідують навіть найбільш затребувані знаменитості, оскільки всі вони позбавлені можливості давати концерти і заробляти.

Пустой «Крокус Сити Холл»
Порожній «Крокус Сіті Хол»

Найбільше, за його словами, дісталося танцюристам, циркачам, театралам і музикантам. При цьому Йосип підкреслив, що він, як і його колеги, платять податки, а якщо вже всі вони потрапили в скрутну фінансову ситуацію, держава зобов’язана повертати їм сплачені гроші.

Иосиф Пригожин
Йосип Пригожин

На сказане Пригожиним іронічно відреагував соліст групи «Ленінград» Сергій Шнуров. Він написав цілий вірш, в якому поцікавився, чи не схуд продюсер, і пообіцяв в якості допомоги надіслати йому сосиски.

Сергей Шнуров
Сергій Шнуров

На цей раз чоловік Валерії в прямому ефірі радіо «Говорить Москва» запропонував владі ввести податкові канікули для підприємців в осінньо-зимовий період:

«Якщо ми говоримо про важку зиму і важку осінь, то в цьому кварталі теж має бути якесь послаблення», — заявив він.

Як приклад Йосип привів великі концертні майданчики, де через 25% заповнюваність залів витрати відбити неможливо. А ось що з цього приводу думають користувачі мережі:

Комментарии пользователей сети по поводу просьбы Пригожина об отмене налогов
Коментарі користувачів мережі з приводу прохання Пригожина про скасування податків

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею