Дружина Остапчука на подарованій машині влаштувала ДТП: “Мене пробували розвести на гроші”

Author name 22 Листопада 2020 в 08:11

Поділитися статтею

ДТП з Христиною Гірник
ДТП з Христиною Гірник

Почалася негода, холоду, ожеледь – і кількість ДТП різко зросла. Не уникла цієї долі і молода дружина ведучого Володимира Остапчука Христина Горняк (уже Остапчук). Та ще й на джипі, який їй з такою помпою чоловік (тоді ще наречений) подарував.

Слава Богу, обійшлося без членоушкодження, всі живі і здорові. Але ДТП дивне – Христина впевнена, що це банальна підстава і бажання розвести її на гроші. Про все молода жінка розповіла в своєму Сторіс в Інстаграме.

Пост Христини Гірник
Пост Христини Гірник

А справа була так. Шикарний новенький Range Rover, за кермом якого була Христина, підрізав якийсь автомобіль, вона змушена була вильнути і різко гальмувати. Але дорога слизька – не встигла. Легко вдарила стареньку 4-ку Жигулі попереду. Винуватець ДТП – підрізав авто, відразу зникло.

Джип Христини Гірник
Джип Христини Гірник

Водій постраждалого авто зразу став вимагати грошову компенсацію, мовляв, плати за ремонт і роз’їдемося. Але Христина, як не як, юрист, вона запідозрила, що ці два водія в змові і її намагаються розвести на гроші. Тим більше, що видно було – пошкодження на бампері явно старі, вже навіть іржа була видна.

Машина, яку вдарила
Машина, яку вдарила Христина

Крістіна зажадала викликати поліцію, той водій типу подзвонив, але ніхто не приїжджав. Тоді Христина сама викликала і наряд приїхав моментально. Розібралися швидко, але штраф довелося заплатити і Христині, і водієві Жигулів – у них, як виявилося, не було поліса ОСАГО.

За словами Христини, найстрашніше – це було повідомити Володимиру про подію. Каже, що він спочатку дуже злякався, що щось серйозне з дружиною і машиною. Але потім зрозумів, що нічого страшного, так і в ситуації провини Крістіни немає.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею