Померла актриса “Мухтара ” Наталія Юннікова: біографія і чому так рано померла

Ті, хто хоч раз дивився легендарний фільм про "Мухтара ", точно пам'ятає опера Василину Михайлову.

Василину Михайлову зіграла молода актриса Наталя Юннікова, яка до цього ще не отримала величезну популярність в світі кіно. З дитинства Юннікова (а народилася вона в 1980 році), мріяла виступати на сцені театру і грати в кіно. Тому було не дивно, що вона вибрала таку спеціальність, і провчилася у профільному університеті. Однак у 2017 році вона померла.

Для шанувальників досі залишається загадкою, чому молода Наталя Юннікова померла в такому ранньому віці

Не стало Юннікова 26 вересня 2017 року. Тоді їй було 37 років.

Наталя Юннікова
Наталя Юннікова

За офіційною версією, яку оприлюднили близькі друзі Юннікова, зірка серіалу «Повернення Мухтара» і “Кухня ” померла восени 2017 року через порушення серцевого ритму. Офіційно діти або колишній чоловік Наталії не коментували це.

Наталя Юннікова
Наталя Юннікова

Як говорили лікарі, у неї стався інсульт.

Після трагічної смерті молодої жінки, у Юннікова залишилася маленька дитина. Хлопчика офіційно органи опіки передали його біологічному батькові Антону Федотову.

Фільмографія Наталії Юннікова

Наталя Юннікова
Наталя Юннікова

Незважаючи на свій молодий вік, артистка з’являлася в багатьох фільмах. В “Мухтара ” у неї була головна роль, а ось в інших роботах – епізодичні ролі. В епізодах вона з’являлася в серіалах “Кухня “, “Райський куточок “, “Вогні великого міста “, “Тетянин день ” і ще більше 10.

Наталя Юннікова в серіалі Кухня
Наталя Юннікова в серіалі Кухня

Популярне

Схожі статті

Щось давно не чутно: куди подівся й чим займається зараз екс-тренер “Голосу країни” і кум Горбунова Потап

Репер Потап більше не приховує своє місцезнаходження і регулярно публікує фото з країн Європи та Америки у своєму Інстаграм-блозі. Схоже, повертатися в Україну артист не поспішає.

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.