У Тарзана знайшлася 20-річна позашлюбна дочка і тепер вимагає з нього 2 млн рублів

Author name 26 Листопада 2020 в 18:11

Поділитися статтею

Тарзан
Тарзан

Скандали навколо Тарзана – чоловіка Наташі Корольової (подейкують, що скоро він стане екс-чоловіком) ростуть сніжним комом. Те його численні вагітні коханки навперебій різний відео виставляють, то за патли одна одну тягають. А тут взагалі – дочка доросла об’явилася.

Наявність невідомо звідки взялася дочки мало не коштували Тарзана в 2 мільйони рублів – недавно співак і танцюрист потрапив в центр неприємного скандалу. Пара шахрайок намагалася видати себе за його давню коханку і народжену від неї дочку. На подібний крок двох жінок штовхнула жага грошей і маленька анатомічна особливість – у 20-річної аферистки, що грає роль доньки Сергія Глушка, однакові з «татом» бородавки на носі.
Та сама "позашлюбна дочка" Тарзана на ім'я Катерина
Та сама “позашлюбна дочка” Тарзана на ім’я Катерина
Справи йшли таким чином: Тарзана почали надходити повідомлення та погрози від невідомих про те, що його «таємниця розкрилася» і тепер все дізнаються про позашлюбні зв’язки артиста. Вони вимагали викуп в 2 мільйони рублів за нерозголошення інформації, і для того, щоб вийти на самих шахраїв, Глушко довелося погодитися на передачу грошей – підозрювані прийшли в обумовлене місце (ресторан «Тапчан») і попалися в пастку правоохоронних органів.
Підозрюваних затримали і відправили на відділення міліції, але після бесіди з шантажистка їх відпустили з підпискою про невиїзд. Єдине, що відомо про них – вік: старшій 49 років, молодшій нещодавно виповнився 20 років.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею