Дан і Тіна зустрінуться завтра у прямому ефірі: Балан може виступати на “Танцях з зірками “

Всі глядачі чекали на появу Дана на шоу "Танці з зірками".

Головний хореограф проєкту “Танці з зірками” Ксенія Горб та керівник управління PR «1 + 1» Ольга Гудзь, а також руководител департаменту виробництва великих розважальних шоу на «плюсах» Володимир Завадюк, відкрили секрети зазначеного шоу.

Вони констатували, що Сергій Мельник, Сергій Танчинець, Юлія Саніна порадували їх своєю працьовитістю і прагненням до перемоги. Звичайно і Надія Мейхер показала відмінні результати.

Глядачі в півфіналі були зачаровані її виступом. І самі шанувальники допомагали своїми оваціями виступати парам.
Особливо викликала здивування Юлія Саніна. То з якою завзятістю вона намагається перемогти, викликає повагу і захоплення.

 ""Звичайно Надія Мейхер і Санта Дімопулос суперники в цьому проєкті, проте за лаштунками вони хороші подруги.
Якби не епідемія китайського вірусу, то ми б побачили на проекті Франциско Гомеса як члена журі.

Завдяки каналу “1 + 1” все побачили тандем Тіни Кароль і Дана Балана. Всі глядачі чекали на появу Дана на шоу “Танці з зірками”.

Протягом тривалого періоду часу чутки про відносини Дана і Тіни обростали різними варіаціями, аж до очікування весілля. Це прекрасна, красива пара сподобалася всім глядачам. Особливо їх спільні пісні. Тому всі очікують з нетерпінням участі їх разом в зазначеному шоу.

І нарешті їхня мрія збулася

У фіналі Дан Балан братиме участь. Обов’язково подивіться фінал!

 ""Також керівники шоу пропонували Насті Каменських взяти участь в шоу. Однак на жаль НК змушена була відмовитися від участі в цьому проєкті, у зв’язку з травмою коліна після стрибків з парашутом.
Як тільки Настя буде в фізичній нормі – вона обов’язково буде брати участь у проєкті – про це розповіли організатори шоу.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.