Антін Мухарський одружився втретє, але дітей більше не хоче

Author name 30 Листопада 2020 в 23:11

Поділитися статтею

Антін Мухарський і Єлизавета Бєльська
Антін Мухарський і Єлизавета Бєльська

Відомий український актор і телеведучий Антін Мухарський знову одружився – цією новиною поділився сам чоловік в своїх соціальних мережах. Нареченою 52-річного артиста виявилася красуня і мистецтвознавець Єлизавета Бєльська, якій тільки недавно виповнилося тридцять.

На цей раз сам Мухарський обіцяє, що все буде спокійно: їх союз з Єлизаветою триває неформально вже не перший рік, і обвінчалася пара ще в 2016 році – через два роки після початку романтичних зустрічей. А познайомився творчий дует зовсім в 2011 році, коли сам Антін ще був одружений зі Сніжаною Єгоровою. Згодом попередня сім’я артиста голосно і скандально розпалася, але в паспорті звільнилося місце для нової любові.

Антін Мухарський з третьою дружиною
Антін Мухарський з третьою дружиною

Весілля пройшло в Туреччині – хоча саме подружжя стверджують, що їх союз давно визначили небеса. Зараз вони живуть поруч зі столицею в невеликому заміському будиночку, збираються займатися там творчістю і не відволікатися ні на що один від одного. В тому числі, немає в планах і дітей – Мухарському вистачає спадкоємців від попереднього шлюбу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею