Маленькі Пугачата: Галкін показав, як вдома виглядають його діти Ліза і Гаррі

Author name 1 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Гаррі і Ліза
Гаррі і Ліза

Максим Галкін регулярно “піарить ” в своєму Інстаграм дітей.

Нещодавно з’явилося нове відео, де зіркові діти вдома організували виставку своїх малюнків. Вони перерізали стрічку, Максим виступив в ролі оператора, а провідною виставки була мама Алла.

https://www.instagram.com/p/CIDcoQlnyIy/

Ні для кого не секрет, що двійнята Пугачової і Галкіна були зачаті штучним шляхом із замороженої яйцеклітини Примадонни. Як розповідала співачка, свій біоматеріал вона заморозила, коли їй було 52 роки.

Навколо пари Алли і Максима точаться балачки з самого їх утворення. Спочатку шанувальників збентежила колосальна різниця у віці, а потім і те, що вони народили дітей за допомогою сурогатної матері. Хто саме ця жінка – зоряна пара старанно приховує. Але правди від цікавих шанувальників не приховати.

https://youtu.be/k6U9ugI_EjY

Шанувальники відзначають, що маленькі “пугачата ” дуже схожі на своїх зіркових батьків, тому сумнівів немає – нехай їх і виносила інша жінка, але біологічні батьки – саме Максим і Алла.

У коментарях до відео і фото з Гаррі і Лізою фоловерів завжди залишають свої захоплені відгуки, адже діти дійсно дуже славні, а батьки відповідально підходять до їх вихованню і всебічно розвивають.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею