Стало відомо, де живуть Антін Мухарський та його молода дружина: фото розкішного будинку під Києвом

Author name 2 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська
Антін Мухарський та Єлизавета Бєльська

Відомий український артист Антін Мухарський показав будинок, в якому живе разом з молодою дружиною. Пара одружилася зовсім недавно.

Новою обраницею героя нашої сьогоднішньої статті стала мистецтвознавець Єлизавета Бєльська. 19-річна різниця у віці не завадила закоханим знайти щастя, а любов до творчості їх об’єднала.

До одруження вони зустрічалися 6 років, хоча познайомилися ще раніше — у 2011-му, коли Мухарський був одружений на Сніжані Єгоровій. У програмі «Зірковий шлях» Антін зізнався, що саме Єлизавета врятувала його від депресії після скандального розлучення.

Снежана Егорова и Антин Мухарский
Сніжана Єгорова та Антін Мухарський

Тоді колишні голосно з’ясовували стосунки на публіці — Мухарський звинувачував Єгорову в тому, що вона не дозволяє йому бачитися з дітьми, а Сніжана його в несплаті аліментів. Герой статті намагався через суд зменшити розмір виплат, проте суддя став на бік матері.

Через це Антін навіть втік за кордон, де попросив політичного притулку, разом з ним поїхала і Єлизавета. Заводити спадкоємців новоспечене подружжя не планують.

Антин Мухарский
Антін Мухарський

Втім, артист вже встиг стати багатодітним батьком. Крім трьох дітей від непростого шлюбу з актрисою, Антін також виховує двох дочок від попередніх стосунків. З ними він ладнає добре.

Молодята облаштувалися в батьківській дачі Мухарського, яку вони облаштували в затишне сімейне гніздечко з упором на сільський стиль. Їх будинок знаходиться недалеко від Києва, всередині є кілька спалень, робочий кабінет і велика вітальня з каміном. Стіни прикрашають безліч сімейних фотографій.

Дом Мухарского и его новой жены
Будинок Мухарського і його нової дружини
Дом Мухарского и его новой жены
Передпокій
Дом Мухарского и его новой жены
Передпокій
Дом Мухарского и его новой жены
Їдальня
Дом Мухарского и его новой жены
Вітальня
Кабинет
Кабінет
Гостиная
Вітальня
Семейные фото на стенах
Сімейні фото на стінах

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею