Борис Корчевніков поділився сімейним горем: «Ми познайомилися, коли тато помирав»

Author name 3 Грудня 2020 в 15:12

Поділитися статтею

Борис Корчевніков
Борис Корчевніков

Відомий російський телеведучий Борис Корчевніков вперше розкрив деталі сімейного життя, якими раніше ніде не ділився.

Герой нашої сьогоднішньої статті ріс без батька, проте, вони познайомилися, коли Борису було 13. В’ячеслав Євгенович працював директором Московського драмтеатру імені Пушкіна, а в 2015-му на 70-му році життя він пішов з життя.

Борис Корчевников со своим покойным отцом
Борис Корчевніков зі своїм покійним батьком

Буквально біля смертного одра тата Корчевніков дізнався, що у нього є старша сестра, тоді ж вони вперше і зустрілися. Про це актор розповів в бесіді з Олегом Комаровим, який став гостем в ефірі його телешоу «Доля людини».

«Зі своєю сестрою Наталею я познайомився, коли тато помирав. І ми дивувалися — чому він не міг нас раніше познайомити, адже ми були вже дорослими людьми», — зізнався Борис.

Олег Комаров в «Судьбе человека»
Олег Комаров в «Долі людини»

Не можна не сказати, що він хоч і не одружений, але до сімейних цінностей відноситься з особливим трепетом. Шанувальники сподіваються, що незабаром Корчевніков зустріне своє щастя і більше не буде самотнім.

У 2016 році телеведучий розлучився з нареченою Ганною-Сесіль Свердловою, після чого переживав, що до сих пір не зміг побудувати сім’ю. При цьому свою батьківську любов Борису є кому дарувати — у нього вже чотири похресника.

Борис Корчевников и Анна-Сесиль Свердлова
Борис Корчевніков і Анна-Сесіль Свердлова

До речі, герой статті — віруюча і досить воцерковлена людина. Не в останню чергу саме тому він також є генеральним продюсером православного телеканалу «Спас». Віра допомогла Корчевнікову впоратися зі страхом смерті після того, як йому діагностували пухлину головного мозку.

Борис Корчевников
Борис Корчевніков

Після перенесеної трепанації черепа журналіст визнає, що знаходиться не в самій ідеальній формі, проте записувати себе до числа непрацездатних не поспішає.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею