У Петросяна з’явилася нова помічниця: краща версія молодої дружини Тетяни Брухунової

Author name 8 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Євген Петросян
Євген Петросян

Поки молода дружина Петросяна Тетяна Брухунова займається вихованням маленького сина Вагана, гуморист виходить у світ з новою помічницею.

Олександра Скобцова, так звуть дівчину, по стилю дуже нагадує дружину Євгена Вагановича. Вони обидві носять короткі стрижки, не фарбуються і віддають перевагу одягу oversize. Саша супроводжує зірку «Кривого дзеркала» на всіх робочих зустрічах, причому не тільки формальних.

Новая и старая помощницы Петросяна
Нова і стара помічниці Петросяна
По стилю Александра уж очень напоминает Татьяну
За стилем Олександра вже дуже нагадує Тетяну
Александра Скобцова и Татьяна Брухунова
Олександра Скобцова і Тетяна Брухунова

В її обов’язки входить допомога Петросяну в поточних питаннях, також вона вчасно нагадує йому прийняти ліки і навіть дбайливо стежить за тим, щоб начальник обробляв руки антисептиком.

Зараз це як ніколи актуально, адже нещодавно комік перехворів коронавірусом. Хвороба протікала без ускладнень, незважаючи на те що Євген потрапляє в групу ризику за віком.

Александра Скобцова и Евгений Петросян
Олександра Скобцова і Євген Петросян

Побачивши, як Скобцова піклується про артиста, публіка припустила, що історія повторюється і Петросян знову зблизився з молодою асистенткою. Сам він заперечує подібні чутки і вважає, що Тетяні не варто турбуватися, оскільки немає жодного приводу для ревнощів.

Про роман гумориста і Брухунової почали говорити пару років назад, коли він ще був одружений з Оленою Степаненко. Тоді ж подружжя розлучилося після 32 років у шлюбі, а пізніше виявилося, що вони давним-давно живуть окремо.

Олена Степаненко і Петросян
Олена Степаненко і Євген Петросян

При розлученні колеги по сцені ділили нажите спільними силами майно в розмірі півтора мільярдів рублів (трохи більше 500 мільйонів гривень). Спори колишніх з приводу їх багатств тривають досі, причому доросла дочка артиста, 51-річна Вікторина, в його конфлікті з мачухою зайняла позицію Олени і перестала спілкуватися з рідним батьком.

Евгений Петросян с дочерью Викториной и бывшей женой Еленой Степаненко
Євген Петросян з дочкою Вікториною і колишньою дружиною Оленою Степаненко

Про весілля Євгена Вагановича і Тетяни стало відомо рік тому. Незабаром ЗМІ поширили інформацію про те, що 31-річна дружина зірки народила йому дитину, причому цілих півроку пара утримувалася від коментарів на цю тему.

Нарешті у вересні на честь 75-річчя Петросян вперше показав публіці свого піврічного сина, якого назвали на честь дідуся — Ваганом.

Татьяна Брухунова с Ваганом
Тетяна Брухунова з Ваганом

Багато хто навіть припускав, що спадкоємця виносила сурогатна мати, оскільки Брухунова жодного разу не світилася на публіці вагітною. Проте обраниця гумориста запевняє, що народжувала сама, а ділитися настільки інтимним моментом з громадськістю порахувала непотрібним.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею