Лев Лещенко заразив Ігоря Ніколаєва коронавірусом

Author name 30 Березня 2020 в 07:03

Поділитися статтею

Лев Лещенко та Ігор Ніколаєв
Лев Лещенко та Ігор Ніколаєв

Співак Лев Лещенко заразився коронавірусом. Про це стало відомо у четвер, 26 березня. Водночас з підозрою на цю хворобу до лікарні потрапив інший російський виконавець Ігор Ніколаєв. Подейкують, що артист підчепив недуг від свого старшого колеги.

Співака Ігоря Ніколаєва  доставилий в медичний центр московського селища Комунарка з попереднім діагнозом “коронавірус”. Там він здав тест, який не підтвердив наявність інфекції.

Ходять чутки, що напередодні госпіталізації Ігор бачився на зйомках телепрограми зі Львом Лещенком, в якого виявили корона вірус. Спершу прогнози лікарів щодо стану останнього були невтішні. Співак певний час перебував в реанімації. Втім, наступного дня лікар артиста повідомив, що його стан стабілізувався і його перевели в звичайну палату.

«У першу добу після надходження, стан пацієнта погіршився – наросла задишка і знизилися показники оксигенації крові. У зв’язку з цим ми продовжили лікування в умовах відділення реанімації. На цю мить, стан пацієнта стабільний і він не потребує додаткового кисню», – заявив Денис Проценко.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею