Дан Балан знайшов собі іншу і випустив з нею зворушливу пісню про кохання

Author name 18 Грудня 2020 в 17:12

Поділитися статтею

Дан Балан і Інді
Дан Балан і Інді

Красень Дан Балан, якої вже давно самотній, нарешті знайшов собі супутницю. Однак поки тільки творчу.

Напередодні Дан Балан випустив пісню спільно з виконавицею “Інді “. Пісня називається “Дихають про любов “.

Інді – це та сама виконавиця, з якої і молдавський красавчик приїжджав на суперфіналі шоу “Танці з зірками “. З нею він тоді виконав зворушливу композицію в надії змусити Тіну Кароль ревнувати.

Однак любовної історії не вийшло і Дан Балан так і не зізнався на всю країну чи є у нього почуття до української виконавиці і телеведучої Тіни Кароль.

Дан Балан знайшов собі іншу супутницю по творчому шляху: вже встиг записати пісню

https://www.instagram.com/p/CI7z8wql4n9/?igshid=kot8yytgwmcn

Молдавський красавчик Дан Балан також крутив романи з Вірою Брежнєвою. Тісні зв’язки зав’язалися між Даном і Вірою, коли вони записали спільну пісню, випустили кліп.

Тоді довгий час злі язики подейкували, що Дан Балан вирішив відбити Віру Брежнєву у Меладзе. Однак з часом, коли вони вже перестали виступати разом, все зрозуміли що це був або швидкоплинний роман, або всього лише чутки.

Зараз Дан Балан офіційно один, як і Тіна Кароль.

Після смерті чоловіка вона так і не змогла знову полюбити і вийти заміж, а можливо вона не одна, і просто старанно приховує свої відносини. Про це знає тільки сама Тіна Кароль.

Хто такий Дан Балан?

Дан Михайлович Балан – молдавський співак, композитор, продюсер, музикант-мультиінструменталіст. Самостійно пише музику і тексти для своїх хітів також він попрямував як вокальний тренер в українському Шоу талантів Голос країни зокрема брали участь в десятому сезоні також Dan Balan вважається продюсером і засновником молдовського бенду O-Zone.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею