Вагітну дружину шоумена Джеджули, на яку він підняв руку, виписали з лікарні

Author name 5 Січня 2021 в 19:01

Поділитися статтею

Андрій Джеджула і Юлія Леус
Андрій Джеджула і Юлія Леус

Кілька днів тому дружина Андрія Джеджули Юлія, яка знаходиться на 8 місяці вагітності, опинилася в лікарні з загрозою викидня.

Нещодавно Юлія Леус в своєму Інстаграмі поділилася неприємною новиною – вона опинилася в лікарні з загрозою передчасних пологів. Дівчина поділилася, що чоловік нібито піднімав на неї руку і викликав сильний стрес, через що вона могла втратити дитину.

Скріншот з Інсіаграм-Сторіс дружини Джеджули
Скріншот з Інсіаграм-Сторіс дружини Джеджули

Юлія не стала приховувати від публіки нічого. Дружина Джеджули зізналася, що він за час її перебування в лікарні чоловік ні разу її не відвідав. Юлія намір розлучатися з Андрієм відразу після Нового року. Також дівчина додала, що дуже багато прощала своєму чоловікові, але проступок через якого вона могла втратити дитину, вона не пробачить.

Судячи з публікацій в Інстаграм-сторіз, Юлія Леус вже перебуває вдома і почувається добре.

Дружина Джеджули вже виписалася з лікарні і публікує відео з кафе
Дружина Джеджули вже виписалася з лікарні і публікує відео з кафе

Варто зазначити, що Андрій Джеджула вже не один раз потрапляв в гучні скандали, пов’язані з його особистим життям. Юлія – це вже друга дружина шоумена, а першою дружиною була відома співачка і танцівниця Санта Дімопулос. Їх шлюб тривав недовго і подейкують, що Джеджула неодноразово піднімав руку на дружину.

Першою дружиною Джеджули була Санта Дімопулос
Першою дружиною Джеджули була Санта Дімопулос

У 2014 році на Джеджулу було напали і сильно побили. Реабілітація Андрія проходила цілих півроку. Шоумен був упевнений, що на його життя здійснювала замахи саме його колишня дружина Санта Дімопулос. Однак це не було доведено.

Варто зазначити, що у Андрія Джеджули є син від шлюбу з першою дружиною. Санта Дімопулос, незважаючи на важкі взаємовідносини з Джеджулою, дозволяє синові спілкуватися і проводить час зі своїм батьком.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею