Максим Галкін на очах у маленького сина влаштував в замку Пугачової дикі танці: “Бог танцю”

Author name 6 Січня 2021 в 18:01

Поділитися статтею

Максим Галкін
Максим Галкін

Відомий російський шоумен Максим Галкін влаштував в їх з Аллою Пугачовою сімейному замку відв’язні танці. Їхній син Гаррі став свідком батьківського перформансу.

Молодий чоловік Примадонни любить радувати шанувальників новими фото і відео в соціальних мережах. Там він часто ділиться сімейними кадрами, але ще частіше Максим демонструє своє іскрометне почуття гумору і вміння посміятися над собою, що сталося і цього разу. Не виключено, що це одна з тих якостей, які підкорили серце королеви російської естради.

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

У Instagram-stories Галкіна з’явилися кадри його запальних танців, причому партнеркою для нього стала не Алла Борисівна і навіть не дочка Ліза. Гуморист танцює в парі з машинкою на пульті управління, якою управляє Гаррі.

Скриншот из Инстаграма Максима Галкина
Скріншот з Інстаграма Максима Галкіна

Вбиратися для вечірньої імпровізації Максим не став. Перед камерою він позує в домашніх спортивних штанях сірого кольору, темно-синій футболці і зі скуйовдженим волоссям. Син одягнений практично так само, тільки в іншій кольоровій гамі.

“Бог танцю”, — свідчить підпис до відео.

Скриншоты из Инстаграма Максима Галкина
Скріншоти з Інстаграма Максима Галкіна

Відбувається все це в одній з численних кімнат шестиповерхового замку Пугачової і Галкіна в підмосковному селі Грязь. Його будівництво почалося в 2011 році і тривало цілих 7 років. За даними ЗМІ, цей розкішний особняк обійшовся Максиму в чималі 10 мільйонів доларів.

Як виглядає замок Галкіна і Пугачової, і що в ньому є?
Замок Галкіна і Пугачової

У замку цілих 20 жилих кімнат, власний ліфт, басейн, паркінг, оранжерея, спортзал, розкішний сад, кінотеатр і це ще не все. У мікроблогах знаменитого подружжя часто можна побачити їх палац зсередини, як і в наступному відео на YouTube-каналі “Одна Минута”:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею