Володимир Остапчук розповів про проблеми з новою дружиною: вже і лаються, і дратують один одного

Author name 10 Січня 2021 в 01:01

Поділитися статтею

Володимир Остапчук
Володимир Остапчук

Популярний телеведучий і один Олександра Скічко Володимир Остапчук тільки в минулому році пішов від однієї дружини до іншої, і вже у нього з’явилися перші проблеми.

Про це він сам чесно зізнався своїй аудиторії в Інстаграм.

“Ніяких секретів у здорових відносинах немає. Ми теж лаємося, миримося, іноді кричимо і говоримо те, що не слід було, але ми з Крістіною називаємо це« притиранням ».

Тому що ми обидва дорослі і відбулися, тому що ми чітко поважаємо життя іншої людини і знаємо, що зможемо сісти (коли вляжуться емоції) і спокійно поговорити. ⠀

І тут головне:

не тримати невдоволення в собі

дотримуватися особисті кордону

говорити, коли погано (і коли добре)

з вдячністю приймати щодня і кожен крок.

Тому що в стосунках щасливі тільки ті, хто щасливий по-окремо “, – написав Володимир Остапчук, даючи поради своїм фоловерів в Інстаграм-мініблоге.

https://www.instagram.com/p/CJ0zmdqBeIw/

Нагадаємо, безсумнівно, найгучнішим зоряним розлученням 2020 року серед українських селебріті стало розірвання шлюбу ведучого Володимира Остапчука та його дружини Олени Войченко.

Пара не соромилася коментувати в найдрібніших деталях причини свого розставання, також Володимир і Олена публічно обливали один одного брудом.

Войченко викрила екс-дружина в тому, що він взяв у неї багато грошей в борг і зник зі своєю новою подружкою в невідомому напрямку. А ось на дитину він абсолютно не дає гроші, і не збирається платити аліменти.

У 2020 році Остапчук встиг не тільки розлучитися, але й одружитися на новій коханій – нотаріуса Христині Гірник.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею