Весілля Віктора Павліка та Катерини Репяхової: вагітна дружина співака вже готується одягнути весільну сукню

Author name 15 Січня 2021 в 15:01

Поділитися статтею

Віктор Павлик з молодою дружиною
Віктор Павлик з молодою дружиною

Весілля українського співака Віктора Павліка з його молодою дружиною Катериною Репяховою зривалася весь минулий рік, і ось нарешті подружжя обрало нову дату торжества.

Свої відносини пара офіційно зареєструвала ще навесні минулого року, церемонія була тихою і скромною. Пишни банкет для друзів і рідних закохані збиралися влаштувати влітку, проте планам не судилося збутися через карантин в країні.

Тоді Віктор і Катерина перенесли святкування на серпень, але весілля знову не відбулося, на цей раз по куди більш серйозній причині.

Катерина Репяхова
Катерина Репяхова

7 серпня в родині Павліка сталося велике горе — після виснажливої і важкої боротьби з раком помер його 21-річний син Павло, якого народила третя дружина артиста Лора Созаєва. Після втрати у співака залишилося двоє дітей — Олександр і Христина, але скоро він знову відчує радість батьківства.

Павло Павлік з отцем Віктором
Павло Павлік з отцем Віктором

Нещодавно Репяхова повідомила шанувальникам важливу новину — вони з Віктором Франковичем чекають дитину. Пол малюка пара поки не розкриває, зате відомо, що зараз Катя на 19 тижні, а попередня дата пологів призначена на 13 червня — в цей день їй виповниться 27 років.

Вагітність не стала для подружжя несподіванкою, оскільки це був усвідомлений і запланований крок у їхньому сімейному житті.

Катерина Павлик (Репяхова) вагітна
Молода дружина Віктора Павліка вагітна

Варто відзначити, що дівчина досить відкрита в спілкуванні з фанатами і часто відповідає на питання, що цікавлять аудиторію. На цей раз у себе в Instagram-stories Катерина розповіла, що весілля все ж таки відбудеться:

“Планую на листопад 2021. Може 4 листопада, день нашого знайомства. 6 років буде. Головне завдання — схуднути після пологів”.

Скриншот из Instagram Екатерины Репяховой
Скріншот з Instagram Катерини Репяхової

Також Репяхова повідомила, що другий банкет їм довелося скасувати, хоча до того моменту вже практично все було готово, розписувалися ж вони тільки вдвох:

“Мої рідні і друзі так і не побачили мене нареченою. Ось побачать в 2021 і моя основна сукня чекає свого часу”.

Скриншот из Instagram Екатерины Репяховой
Скріншот з Instagram Катерини Репяхової

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею