Актриса Олеся Жураковська: непроста доля талановитої людини

Мрія здійснилася, коли вона послухалася свою подругу і з її допомогою надійшла в Москві в ГИТИС. Так почала формуватися майбутня актриса.

Перша роль Олесі Жураковської була зіграна в кінофільмі “Крепостная”.

Олеся народилася в Києві.

 "" Її мама і тато не були пов’язані зі світом кіно. У школі Олеся вчилася на відмінно. Після закінчення восьми класів вона надходить до технікуму. Олеся вибрала просту професію, яка була всюди жадана.

 "" Коли вона вчилася в технікумі, Олеся підробляла і викладала в танцювальному гуртку. Також вона ще підробляла на підтанцьовуванні у відомих артистів.
Олеся дуже мріяла стати актрисою, але у неї не було можливостей.

 "" Мрія здійснилася, коли вона послухалася свою подругу і з її допомогою надійшла в Москві в ГИТИС. Так почала формуватися майбутня актриса.
По закінченню театрального училища, Олесі запропонували попрацювати відразу в декількох театрах. Її вибір припав на театр ім. Єрмолової.

Олеся Жураковська виходить потім заміж за бізнесмена. Чоловік виявився дуже ревнивим і їй довелося розпрощатися з театром. Але Олеся не могла без улюбленої роботи та тому вона розлучилася з чоловіком. Після вона повернулася в Україну.

На Батьківщині вона влаштувалася на роботу в драматичний театр. Керівнику вона відразу сподобалася як актриса. Працювала вона вже тривалий час в театрі, але з огляду на те, що грошей не вистачало, Олеся підробляла шиттям одягу. Через деякий час вона купила свій перший автомобіль.

 "" І у 2003 році їй запропонували роль у фільмі “За двома зайцями”. Це був старт в її кіно кар’єрі. Після цього багато режисерів почали запрошувати її зніматися в їхніх фільмах. Таким чином Олеся домоглася свого і стала грати головні ролі в кіно. Далі була участь у комедії “Острів”.

Зараз Олесеві 47 років. У неї немає дітей і вона незаміжня. Хоча Олеся зізналася, що вона зустрічається з коханою людиною, але укласти барк вона ще не дозріла.

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.