У Насті Каменських помер батько: “Дякую, що ти був моїм татом”

Author name 25 Січня 2021 в 12:01

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Відома українська співачка Настя Каменських переживає важку втрату — помер її батько Олексій Йосипович. Про це вона сама повідомила в соціальних мережах.

Щоранку героїня нашої сьогоднішньої статті радує шанувальників надихаючими постами, проте на цей раз в Інстаграмі Насті Каменських з’явилася зовсім не радісна публікація.

Так, артистка виставила зворушливе відео з татом, на якому вони зустрічають 2021 рік і Олексій Йосипович ділиться своїми побажаннями знаменитій доньці:

“Тобі я бажаю бути любимою”.

Настя Каменских с родителями
Настя Каменських з батьками

Виходячи з підпису до цього ролику, сьогодні чоловіка не стало:

“Я любима, тату… Завжди була любима тобою, а тепер своїм чоловіком! Я пам’ятаю, що любов найголовніше! Ти мене навчив любити і я навчу своїх дітей! Дякую, що був моїм татом! Найдобрішим, найвеселішим, турботливим, цікавим, розумним, мудрим і сильним! Будь ласка, приходь до мене частіше у снах. Я люблю тебе, тату!”, — написала Настя.

Тесть Потапа був уже немолодий — цієї весни йому мало виповнитися 82. У молоді роки Олексій Жмур (дівоче прізвище Каменських) очолював волейбольну команду “Динамо”, а пізніше подався в творчість і став концертним директором народного хору імені Г. Г. Верьовки. Там же він і познайомився зі своєю майбутньою дружиною і мамою Насті Лідією, вона співала в хорі.

Архивное фото Насти Каменских с родителями
Архівне фото Насті Каменських з батьками

Варто відзначити, що в Insta-stories Каменських до останнього не подавала ніяких ознак того, що їхня сім’я переживає непростий період. Зірка без перебільшень тримається дуже мужньо, а підтримують її в цьому коханий чоловік Олексій Потапенко і величезна армія фанатів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею