Розбита горем Настя Каменських зняла маму в новому кліпі: “Папа не встиг побачити прем’єру “

Author name 28 Січня 2021 в 15:01

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Українська співачка Настя Каменських, яка днями втратила батька, анонсувала вихід нової пісні.

25 січня стало відомо, що не стало батька Насті Каменських Олексій Йосиповича на 82 році життя. У такий важкий час артистка ділиться сімейними знімками і спогадами про батька.

Настя Каменських з батьком
Настя Каменських з батьком

Сьогодні, 28 січня, Каменських опублікувала пост, в якому розповіла про свою нову пісню “Почуття”. Зовсім скоро глядачі зможуть побачити прем’єру кліпу на україномовну композицію. Каменських зізналася, що після смерті папи хотіла скасувати прем’єру. Однак зрозуміла, що випуск саме цієї пісні – це кращий спосіб виразити всю свою любов і вдячність йому. Настя зізналася, що батько дуже любив слухати цю пісню, адже там розповідається про почуття батьків, які видають свою дочку заміж. Але ж тільки недавно мама і тато артистки змогли самі випробувати ці емоції.

Каменських опублікувала кадр з майбутнього кліпу, на якому зображена мама артистки Лідія Петрівна. Настя розповіла, що в кліпі до пісні знялася її мама, тому батько дуже хотів побачити це відео.

Настя Каменських з мамою - кадр з майбутнього кліпу
Настя Каменських з мамою – кадр з майбутнього кліпу

“Але особливо тато чекав це відео, тому що в ньому знімалися мама. На жаль, Всесвіт розпорядилася інакше і тато не встиг побачити прем’єру.! “, – зізналася артистка.

Спочатку прем’єра мала відбутися на День всіх закоханих – 14 лютого. Однак Настя вирішила присвятити цю пісню своєму батькові і перенесла прем’єру на 29 січня.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею