Оля Полякова в короні і мікроплаті з розмахом відсвяткувала день народження: “Не заздріть “

Author name 3 Лютого 2021 в 11:02

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Зіркові друзі Олі Полякової влаштували їй вечірку-сюрприз і привітали з минувшим днем народження.

17 січня головна блондинка країни Оля Полякова відсвяткувала своє 37-річчя. Свято пройшло в теплому сімейному колі на Мальдівах. Там Полякова з чоловіком і доньками влаштували шикарна вечеря з лобстерами і шампанським на березі океану.

По поверненню додому друзі і колеги співачки вирішили влаштувати їй сюрприз і влаштували вечірку на честь Полякової, про яку вона навіть не здогадувалася.

Маша Єфросиніна, яка була на вечірці розповіла в Інстаграм-сторіз, як вони “заманили” саму Полякову на таємне святкування. За словами Єфросиніної, Полякова думала, що буде співати на дні народженні якоїсь іменинниці, а коли приїхала на локацію побачила там всіх своїх друзів, які почали вітати її з днем народження.

Полякова не очікувала подібного сюрпризу
Полякова не очікувала подібного сюрпризу

Телеведуча Маша Єфросиніна, дочка Полякової Маша, а також сама артистка опублікували свіжі “сторіз ” в Інстаграм, в яких можна побачити, як пройшло святкування 37-річчя “Королеви ночі”. На відео видно, що серед запрошених гостей було багато знаменитостей: балерина Катерина Кухар, фешн-фотограф Соня Плакидюк, телеведуча Маша Єфросиніна та інші.

"Дикі танці" на вечірці у Полякової
“Дикі танці” на вечірці у Полякової

Знаменитості веселилися і танцювали, а в кінці вечора Полякової піднесли святковий торт, який був прикрашений короною. Королева ночі підтвердила свій статус, знявши солодку корона з торта і надівши її собі на голову.

Оля Полякова зняла корону з торта і приміряла її на себе
Оля Полякова зняла корону з торта і приміряла її на себе

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею