Валентині Теличкина 76 років: як виглядає і живе знаменита актриса

Буквально недавно в соцмережах з'явилася фотографія Валентини Іванівни Теличкина. Це фото розмістив в соціальних мережах її колега.

Валентина Іванівна Теличкина відсвяткувала своє день народження 10 січня. Їй вже 76 років. Прекрасна і талановита актриса, яка багатьом подобалася за ролями у фільмах колишнього Радянського Союзу.

І попри похилий вік Валентиною Іванівна продовжує зніматися в кіно. Однак вона не публічна людина і публіка її бачить дуже рідко.

Вона приділяє увагу своїм колегам мінімальну кількість часу. Валентина Іванівна більше часу проводить з близькими людьми. Вона любить і цінує їх.
Який стала колишня красуня і прекрасна жінка, а також талановита артистка.

 "" Буквально недавно в соцмережах з’явилася фотографія Валентини Іванівни Теличкина. Це фото розмістив в соціальних мережах її колега. Шанувальники її таланту і просто цікавляться люди констатували, що Валентина Іванівна сильно постаріла. Це об’єктивна реальність, адже їй виповнилося недавно 76 років.

 "" Коментарі, які залишили користувачі соцмереж, говорили:

“Валентина Іванівна вже не та і видно, що вона сильно здала”.
“Досить сильно постаріла”.
“У молоді роки блищала красою”.

“Що ви хочете час невблаганно”.
“Роки йдуть і ніхто в старості не молодіє”.
“Але ж вона ще знімається в кіно, пора їй вже і відпочити”.

Незалежно від віку найголовніше, щоб була молода душа. Важливе значення звичайно має здоров’я і близьке оточення. І то як родичі до неї відносяться.

З її працездатністю не дивно, що вона дотепер продовжує зніматися в кінофільмах. І те, що її запрошують грати різні ролі говорить про талант актриси.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.