НеАнгел Слава Камінська будує нові відносини з Едгаром Камінським

Author name 12 Лютого 2021 в 16:02

Поділитися статтею

Слава Камінська: цікава доля
Слава Камінська: цікава доля

Слава – сценічне ім’я рудоволосої учасниці дуету «НеАнгели», а Камінська – її прізвище по другому чоловікові. За паспортом артистка, яка народилася в Одесі в 1984 році, була Ольга Кузнєцова.

Зараз все називають її тільки Слава. В інтерв’ю Славі + співачка сказала, що мама помилилася, назвавши її Олею.

У родині Слави не було музикантів. І вокалом в дитинстві вона не займалася. Дівчинка займалася акробатикою і завжди чудово співала. У неї низький жіночий голос колоратурне контральто. Після школи майбутня співачка закінчила університет культури в Києві, факультет вокалу.

Дівчина взяла участь у двох рейтингових проектах на телебаченні, другий з яких був вокальний проект «Народний артист». Незабаром вона отримала запрошення продюсера Юрія Нікітіна стати однією з солісток нової жіночої вокальної групи «НеАнгели». До дуету швидко прийшов заслужений успіх, а Слава і друга солістка групи Вікторія стали дуже популярні.

Слава Каминская с детьми
Слава Камінська з дітьми

Слава сама пише пісні і мріє про сольну кар’єру. Вже раз п’ять вона збиралася піти з групи, але з різних причин залишалася.

Минуле особисте життя Слави Камінської відомо її шанувальникам, на відміну від нинішнього особистого життя. Перші тривалі відносини з чоловіком були досить травматичні і в прямому, і в переносному сенсі. Цивільний чоловік постійно піднімав руку на свою кохану, а потім вимолював у люблячої його жінки прощення. Зрештою артистка втекла від нього.

Бажаючи бути захищеною, вона незабаром офіційно вийшла перший раз заміж за свого друга, київського бізнесмена Євгена. Це сталося в червні 2012 року. Через рік Слава Камінська розлучилася з чоловіком. Перший час після розлучення жінка не спілкувалася з Євгеном, а зараз вони в дуже теплих дружніх відносинах. У 2020 році перший чоловік Слави Камінської став священиком в храмі, про що співачка написала в своєму Instagram. Тепер у співачки є духовний наставник.

У липні 2014 року артистка вийшла заміж вдруге. Другий чоловік Слави Камінської – пластичний хірург Едгар Камінський. В самому кінці того ж року у них народився син Леонард, а дочка Лаура народилася у пари в самому кінці 2015 року. Через п’ять років, в липні 2019 року, Слава і Едгар Камінський розлучилися.

Розлучення відбувся з ініціативи чоловіка. Причина розлучення, як пояснив Едгар Камінський – постійні з’ясування відносин і скандали в сім’ї через необґрунтованих ревнощів Слави.

У реєстрі судових справ офіційною причиною розлучення названо те, що чоловік і дружина почали віддалятися один від іншого, перестали проявляти інтерес до життя один одного, і що подальше їх спільне життя стало неможливим. Про це ж говорить і Слава в своїх інтерв’ю.

У своїх соціальних мережах Едгар написав, що в 2017 році він вже подавав на розлучення, але потім забрав свою заяву. А через два роки «відносин в невагомості» прийняв остаточне рішення розлучитися зі Славою.

Після розлучення Едгар і Слава зберегли хороші стосунки заради дітей. Їх діти Леонард і Лаура зараз живуть на дві сім’ї. «Чоловік, може, і колишній, а батько – нинішній, і так буде завжди!» написала babaslavka Слава Камінська в своєму Instagram.

Співачка впевнена, що якщо у двох людей є спільні діти, то, незважаючи ні на що, ці двоє разом назавжди. «І саме ці нові, але набагато більш усвідомлені, відносини хочеться будувати і зберігати» – пише Слава в Instagram.

Слава Камінська в даний час щаслива в нових відносинах з іншим чоловіком, які вона не коментує.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею